طراحی سایت با تیدا وب

طراحی سایت با تیدا وب

دو روش برای طراحی سایت تجاری وجود دارد که شامل استفاده از سازنده وب سایتیا وردپرس است. مورد اول برای مبتدیان فناوری مناسب است، در حالی که مورد دوم نیاز به کمی دانش برنامه نویسی دارد.

هر دو گزینه برای طراحی سایت عالی هستند، اما کدام یک برای شما مناسب است؟ خوشبختانه، در این مقاله به طور کامل، برای شما ذکر شده است که چگونه می توان سایت مورد نظر خود را طراحی کنید و از آن، کسب درآمد داشته باشید.

گزینه 1: استفاده از سایت ساز برای طراحی سایت

نحوه ساختن وب سایت تجاری با وب سایت ساز:

 • یک نام دامنه قبل یا بعد از طراحی سایت دریافت کنید؛
 • یک آدرس ایمیل ایجاد کنید؛
 • یک سازنده وب سایت تجاری انتخاب کنید؛
 • قالبجهت طراحی سایت را انتخاب کنید؛
 • به سایت طراحی شده محتوا اضافه کنید؛
 • برنامه های مورد نیاز را نصب کنید؛
 • سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید؛
 • انتشار؛

یک نام دامنه دریافت کنید– برای طراحی سایت، نیازمند دامنه هستید!

نام دامنه آدرس منحصر به فرد وب سایت شماست.

اگرچه داشتن نام دامنه با نام تجاری مانند walmart.com برای کسب و کارها بسیار معمول است، اما می توانید یک نام دامنه به هنگام طراحی سایت انتخاب کنید تا هر عبارت متنی که می خواهید را در آن بگنجانید، البته به شرطی که قبلا از آن استفاده نشده باشد.

به عنوان مثال، نام دامنه وب سایت ما tidaweb.com است. برای مشاغل، مهم است که به این موضوع فکر کنند که دامنه شما با کاری که انجام می دهید مرتبط خواهد بود. این اولین ارتباطی است که افراد زیادی با سایت شما برقرار می کنند، بنابراین همین حالا از طریق تیدا وب، یک دامنه مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید.

 

طراحی سایت با تیدا وب

طراحی سایت آسان

از کجا می توان دامنه برای سایت تهیه کرد؟ چه دامنه ای برای طراحی سایت باید انتخاب کرد؟

همانطور که ذکر شد، شما می توانید با استفاده از خدمات تیدا وب، به هنگام طراحی سایت 0 تا 100، اقدام به دریافت دامنه کنید.

آدرس ایمیل حرفه ای برای هر کسب و کاری نیاز است!

برای اینکه حرفه ای و با تجربه به نظر برسید، به یک آدرس ایمیل کسب و کار سفارشی پس از طراحی سایت نیاز دارید. به عنوان مثال، yourname@yourbusiness.com فورا باعث می شود تجارت شما نسبت به yourname@gmail.com معتبر به نظر برسد.

رایج ترین قالب برای آدرس های ایمیل کسب و کار در واقع از نام دامنه تجارت شما استفاده می کند.

به عنوان مثال، آدرس ایمیل ما info@tidaweb.com است.

شما می توانید با استفاده از خدمات تیدا وب، آدرس ایمیل اختصاصی خود را برای کسب و کارتان دریافت کنید.

انتخاب سایت ساز مناسب جهت طراحی سایت آسان

اگر می خواهید به جای وردپرس، از سایت ساز استفاده کنید، باید در انتخاب‌تان دقت کنید.

باید ببینید که آیا سایت ساز مورد نظر شما، قالب مناسب برای سایت کسب و کارتان دارد یا خیر.

گزینه 2: استفاده از وردپرس

نحوه طراحی سایت وردپرس تجاری/ طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس:

 • تصمیم بگیرید که آیا وردپرس برای شما مناسب است یا خیر؛
 • طرح هاستینگ مناسب خود را به کمک آژانس دیجیتال تیدا وب انتخاب کنید.؛
 • ثبت دامنه؛
 • وردپرس را با یک کلیک نصب کنید؛
 • قالب مناسب را انتخاب کنید؛
 • ایجاد محتوا و صفحات؛
 • افزونه ها را نصب کنید؛
 • پیش نمایش، انتشار و نگهداری از سایت؛

تصمیم بگیرید که آیا وردپرس برای شما مناسب است یا خیر– طراحی سایت با وردپرس

ممکن است تا به امروز، بارها نام وردپرس را شنیده باشید. وردپرس بسیار محبوب است و امروز این سیستم مدیریت محتوا، یک سوم کل وب سایت ها را تامین می کند. با این حال، برخلاف سازندگان وب سایت، وردپرس یک بسته همه جانبه نیست و مزایا و معایب خاص خود را دارد.

 

طراحی سایت آسان

آیا وردپرس مناسب است؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی، اقدام به طراحی سایت دلخواه کنید. موارد مهم دیگر، مانند میزبانی، امنیت، دامنه ها، همه باید جداگانه مرتب شوند.

برای استفاده بیشتر از وردپرس جهت طراحی سایت حرفه ای، به کمی تجربه کدگذاری نیز نیاز خواهید داشت. در مجموع، ما این سیستم مدیریت محتوا را به کاربرانی که از نظر فناوری راحت هستند توصیه می کنیم و شما می توانید با استفاده از آن، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت اختصاصی و… را در پیش بگیرید.

انتخاب هاستینگ مناسب با کمک تیم آژانس دیجیتال تیدا وب

میزبانی وب مانند فضای اجاره ای دیجیتال برای وب سایت شما است. به زبان ساده، شما نمی توانید وب سایت خود را بدون آن به صورت آنلاین نمایش دهید. بنابراین، برای اینکه بتوانید سایت خود را معرض دید کاربران قرار دهید، نیاز است تا هاست مناسب داشته باشید.

ثبت دامنه

همانطور که ذکر شد، دامنه وب سایت شما آدرس دیجیتال وب سایت شماست. با استفاده از دامنه، کاربران می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. هر وب سایتی به یک دامنه احتیاج دارد و مهم این است که دامنه شما هم دقیقا نشان دهنده تجارت شما باشد و هم به راحتی به خاطر سپرده شود.

وردپرس را با یک کلیک نصب کنید

وردپرس یکی از پرطرفدارترین سیستم های مدیریت محتوا و موضوع مهم در رابطه با طراحی وب بر روی کره زمین است. به همین دلیل است که ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب سعی کرده اند نصب وردپرس را هر چه سریعتر و بدون مشکل انجام دهند. با استفاده از خدمات تیدا وب، شما می توانید در کمترین زمان ممکن، برای کسب و کار خود، اقدام به طراحی سایت کنید.

انتخاب قالب مناسب به هنگام طراحی سایت

قالب وردپرس بوم نقاشی است که می توانید وب سایت شخصی شده خود را بر روی آن نقاشی کنید. این پایه اساسی وب سایت شماست که با استفاده از HTML، CSS و زبان های کدگذاری JavaScript، آن را سفارشی خواهید کرد.

با استفاده از خدمات آژانس دیجیتال تیدا وب، شما می توانید طرح دلخواه خود را به تیم بسپارید و تیم تیدا وب برای شما آن را تبدیل به سایت کسب و کارتان می کند.

 

طراحی سایت با تیدا وب

سایت اختصاصی برای کسب و کار