بازرگانی بهیران

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه
0

سبد خرید شما خالی است.

درباره بازرگانی بهیران

About Us

فروشگاه اینترنتی و پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

بازرگانی بهیران، یکی از واردکنندگان بزرگ و موفق لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر است که تنوع محصولات، کیفیت کالاها، قیمت مناسب اقلام، خدمات پس از فروش عالی و تسویه مناسب، از ویژگی های ممتاز آن می باشد.


بازرگانی بهیران سال‌هاست در زمینه فروش عمده لوازم جانبی موبایل، فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر، فروش عمده لوازم جانبی لپ تاپ و فروش تکی همه این اقلام، بسیار موفق عمل کرده و با حضور کارشناسان حرفه ای و مجرب، مفتخر به جذب مشتریانی سرشناس و وفادار می باشد. 


به دلیل پخش بدون واسطه، محصولات بهیران با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد و زمان ارسال به کمترین مدت کاهش می یابد.


اخذ نمایندگی بهترین برندهای محصولات دیجیتال و لوازم جانبی از دیگر افتخارات بهیران است و می توانید هر یک از محصولات مورد نظرتان را از برندهای مختلف مشاهده کرده و خریداری نمایید.


فروش عمده به صورت چکی و همکاری با کارپردازان سازمان های دولتی، از فعالیت های بازرگانی بهیران است. همچنین شما می توانید با تکمیل فرم درخواست نمایندگی و افتتاح حساب ، با ما همکاری داشته باشید.


اطلاعات و دیتای وب سایت بهیران، دائما بروزرسانی شده و می توانید بدون نگرانی از اتمام موجودی کالای مورد نظر و یا تغییر قیمت ها، تنها با چند کلیک، خرید کرده و کالای مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.


جهت تسریع در انتخاب کالا و ثبت سفارش همچنین میتوانید از لیست قیمت لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر بهیران استفاده کنید . 

خبرنامه

به منظور آگاهی از آخرین تخفیفات و قیمت های بروز محصولات بازرگانی بهیران، می‌توانید در خبرنامه هفتگی ما عضو شوید!

فروشگاه اینترنتی بازرگانی بهیران – فروش و پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ

0