درباره بهیران (دانیال کامپیوتر)

فروشگاه اینترنتی و پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

بازرگانی بهیران (دانیال کامپیوتر)، یکی از واردکنندگان بزرگ و موفق لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر است که تنوع محصولات، کیفیت کالاها، قیمت مناسب اقلام، خدمات پس از فروش عالی و تسویه مناسب، از ویژگی های ممتاز آن می باشد.

بازرگانی بهیران (دانیال کامپیوتر) سال‌هاست در زمینه فروش عمده لوازم جانبی موبایل، فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر، فروش عمده لوازم جانبی لپ تاپ و فروش تکی همه این اقلام، بسیار موفق عمل کرده و با حضور کارشناسان حرفه ای و مجرب، مفتخر به جذب مشتریانی سرشناس و وفادار می باشد. 

به دلیل پخش بدون واسطه، محصولات بهیران (دانیال کامپیوتر) با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد و زمان ارسال به کمترین مدت کاهش می یابد.

 

اخذ نمایندگی بهترین برندهای محصولات دیجیتال و لوازم جانبی از دیگر افتخارات بهیران (دانیال کامپیوتر) است و می توانید هر یک از محصولات مورد نظرتان را از برندهای مختلف مشاهده کرده و خریداری نمایید.

فروش عمده به صورت چکی و همکاری با کارپردازان سازمان های دولتی، از فعالیت های بازرگانی بهیران (دانیال کامپیوتر) است. همچنین شما می توانید با تکمیل فرم درخواست نمایندگی و افتتاح حساب ، با ما همکاری داشته باشید.

اطلاعات و دیتای وب سایت بهیران (دانیال کامپیوتر)، دائما بروزرسانی شده و می توانید بدون نگرانی از اتمام موجودی کالای مورد نظر و یا تغییر قیمت ها، تنها با چند کلیک، خرید کرده و کالای مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

جهت تسریع در انتخاب کالا و ثبت سفارش همچنین میتوانید از لیست قیمت لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر بهیران (دانیال کامپیوتر) استفاده کنید . 

  پروانه کسب لوازم جانبی کامپیوتر بازرگانی بهیران پروانه کسب لوازم جانبی موبایل بازرگانی بهیران

 

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • مشخصات اصلی
  • ویژگی ها