شرایط بازگشت کالا و خدمات پس از فروش

فروش پایان یک معامله نیست آغاز یک تعهد است!

یکی از اهداف بسیار مهم بهیران حرکت در راستای رضایتمندی مشتریان و قوانین تجارت الکترونیک در کشور است . علیرغم تلاش در جهت تحویل سفارش به بهترین نحو ممکن به مشتری ، ممکن است مشتریان بنا به دلایلی پس از ثبت نهایی و یا حتی قبل از دریافت کالای خود از خرید منصرف شوند .

بهیران این امکان را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از تحویل کالا ، نسبت به بازگشت آن در چارچوب قوانین تعیین شده اقدام نمایند .

-انصراف از خرید کالا 

حق انصراف : مصرف کننده به مدت هفت روز کاری وقت برای انصراف بدون تحمیل جریمه و یا ارائه دلیل دارد . تنها هزینه تحمیلی بر مصرف کننده ، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود .

تاریخ شروع حق انصراف ، از زمان تحویل کالا به خریدار خواهد بود .

حق انصراف در مواردی که شرایط خاص بر نوع کالا حاکم است اجرا نخواهد شد. (کالای مصرفی استفاده شده ، کالایی که در صورت باز شدن پلمپ کالا از ارزش اولیه خود ساقط میشود ، کالاهای شکسته شده، ضرب دیده، باز شده جهت تعمیر، بدون جعبه و فاقد لیبل گارانتی یا فاکتور فروش )

در صورتی که مشتری از خرید کالای خود قبل از ارسال سفارش منصرف شده باشد ، پس از اعلام انصراف به پشتیبانی فروشگاه ، سفارش در مرحله ی استرداد قرارگرفته و وجه دریافتی عینا به مشتری طی حداکثر یک روز کاری بازگردانده خواهد شد .

-آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل 

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی یک روز کاری (24 ساعت) پس از دریافت کالا، به خدمات مشتریان بهیران اطلاع داده شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بهیران تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‏کند.

در این صورت حتما باید قبض پست یا تیپاکس نیز همراه بسته برگشتی برای بهیران ارسال شده باشد.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش بهیران ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به بهیران بازگردانده شود.

-قبل از ارسال کالا : 

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

برای تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه حتما شماره پیگیری سفارش و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید.

فرم درخواست خدمات پس از فروش را حتما تکمیل نمایید .(از قسمت موضوع، خدمات پس از فروش را انتخاب کنید و تمامی قسمت ها بصورت کامل تکمیل شوند . )

برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و اقلام همراه کالای اصلی ارسال شود.

-هزینه ارسال مجدد

در صورتی که ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش بهیران باشد، هزینه‌های ارسال به عهده بهیران است.

در صورت انصراف از دریافت کالا، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان بهیران، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به بهیران ارسال شود.

در هنگام ارسال کالا به نکات ذیل توجه بفرمایید :

  • کالاهای شکسته شده، ضرب دیده، باز شده جهت تعمیر، بدون جعبه و فاقد لیبل گارانتی و یا فاکتور فروش شامل گارانتی نمی باشد.
  • گارانتی کالاهای شرکتی که دارای برگه ضمانت و گارانتی می باشند بر عهده شرکت‌های مربوطه و تحت قواعد و شرایط آنها می باشد.
  • قبل از ارسال کالا از خراب بودن و تعلق داشتن آن به شرکت اطمینان حاصل فرمائید.
  • نوع خرابی و توضیحات را به کالا الصاق نمایید.
  • هزینه حمل کالا به واحد گارانتی و بازگشت آن به عهده مشتری می باشد.
 • از پذیرفتن کالا بدون پک، شماره و تاریخ فاکتور جهت انجام امور معذوریم.

تماس با فروشگاه جهت انجام و پیگیری امور گارانتی 

 

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
 • مشخصات اصلی
 • ویژگی ها