روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه

روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه

روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه به چه صورت می باشد؟ آیا امکان حذف اکانت از طریق اپلیکیشن تلگرام وجود دارد؟

تلگرام یکی از قوی ترین و پیشرفته ترین مسنجر های رایگان است که توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. این پیام رسان قابلیت های زیادی از جمله تماس صوتی، چت خصوصی، ربات های کاربردی و … را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اما مدتی است که فیلتر شدن آن باعث ریزش کاربران شده است. اگر دیگر به این مسنجر نیاز ندارید و جایگزین های بهتری برای آن پیدا کرده اید بهتر است اکانت خود را حذف کنید.

روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه زمان شما را می گیرد و به محض انجام آن از دسترس مخاطبان خود خارج خواهید شد. تنها یک روش وجود دارد که می توانید اقدام به حذف اکانت خود کنید. این روش با استفاده از سایت رسمی تلگرام صورت می پذیرد و در اپلیکیشن گزینه ای برای آن وجود ندارد. در ادامه به صورت گام به گام روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه را توضیح خواهیم داد.

همچنین اگر قصد حذف اکانت واتساپ و یا اینستاگرام خود را دارید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

روش حذف اکانت واتساپ از طریق وب سایت و اپلیکیشن آن

روش حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه به صورت مرحله به مرحله

روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه

 

1- ابتدا فیلتر شکن خود را روش کنید و برای انجام مرحله اول از روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه با کلیک در اینجا وارد سایت تلگرام شوید.

2- در مرحله بعدی شماره موبایل خود را با فرمت بین المللی یعنی با پیش شماره صحیح وارد کنید. به طور مثال برای ورود با شماره 09330227480 باید 989330227480+ را وارد کنید.

روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه

3- کدی به اکانت تلگرام شما ارسال خواهد شد که باید آن را در کادر Confirmation Code کپی کنید. در هنگام وارد کردن این کد باید حروف بزرگ و کوچک را رعایت و به درستی وارد کنید و در نهایت روی Sign In ضربه بزنید. همچنین اگر کد را دریافت نکردید بررسی کنید که شماره خود را بدرستی وارد کرده اید. در صورت اشتباه بودن شماره روی عبارت Incorrect کلیک کنید تا بتوانید آن را اصلاح کنید.

 

روش حذف اکانت تلگرام از طریق سایت

 

4- در مرحله چهارم از روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه روی Delete account ضربه بزنید.

 

نحوه دیلیت اکانت تلگرام

 

5- می توانید دلیل اینکار را در داخل باکس ?Why are you leaving وارد کنید. اما پر کردن این بخش الزامی نمی باشد و می توانید آن را خالی بگذارید.

6- کادر آبی رنگ Delete My Account را لمس کنید.

 

نحوه حذف اکانت تلگرام از طریق اپلیکیشن

 

7- در آخرین مرحله از روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه، برای اطمینان، مجدداً باید گزینه تأییدی را لمس کنید. با تأیید این گزینه اکانت شما به صورت کلی حذف خواهد شد و پیامی که در عکس می بینید را دریافت خواهید کرد.

 

سایت حذف تلگرام

 

نکات حذف اکانت تلگرام

– پس از حذف اکانت، تمامی مشخصات شما برای مخاطبان حذف خواهد شد. به این ترتیب عکس های پروفایلتان حذف خواهد شد، نامتان به Delete Account و آخرین بازدید شما به Last Seen is a long time ago تغییر خواهد کرد.

– تمامی پیام های ارسالی از اکانت حذف شده برای مخاطبان شما باقی خواهد ماند مگر اینکه از Secret Chat استفاده کرده باشید.

– در صورت عدم استفاده از تلگرام در یک بازه زمانی مشخص که می تواند یک، سه، شش و یا دوازده ماه باشد، اکانت شما به صورت خودکار حذف خواهد شد. این تنظیمات را می توانید از مسیر زیر مشاهده کرده و تغییر دهید.

تنظیمات (Setting) -> امنیت (Privacy and Security) -> حذف اکانت ( … Delete my account if away for ) -> انتخاب زمان مورد نظر

– اگر ریپورت شده اید و برای فرار از این موضوع می خواهید اکانت خود را حذف کنید، باید بدانید که با انجام این کار از حالت ریپورت خارج نخواهید شد. علت این موضوع آن است که شماره تلفن شما توسط تلگرام ریپورت شده است و اگر مجدداً با همان خط اکانت جدیدی بسازید ریپورت خواهید ماند.

– تلگرام امکان حذف اکانت از طریق اپلیکیشن را در اختیار کابران خود قرار نداده است. شما فقط از با استفاده از سایت این شرکت که لینک آن در مرحله 1 از روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه قرار داده شده است، می توانید اقدام به این کار نمایید.