راهنمای خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

خرید عمده لوازم جانبی موبایل

فروشندگان لوازم جانبی، همواره در پی خرید عمده لوازم جانبی موبایل و خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر با قیمت مناسب هستند. بسیاری از افراد به فکر خرید عمده لوازم جانبی موبایل از چین هستند و تصور می کنند با این کار به سود بیشتری دست می یابند. اما این کار برای شما سختی های زیاد و البته ریسک بالا به همراه خواهد داشت. شما می توانید لوازم جانبی و اجناس مورد نیاز فروشگاه و مغازه خود را از بازرگانی بهیران که یکی از بزرگ ترین و موفق ترین وارد کنندگان لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ است، تهیه نمایید.

خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

اگر به دنبال یک مجموعه معتبر برای خرید اجناس مورد نیازتان هستید، باید به چند مورد توجه کنید تا ریسک خریدتان کم شده و خرید موفق تری داشته باشید. در این صورت می توانید با سود بسیار عالی، کالاهای خریداری شده را در فروشگاه خود، به فروش برسانید. نکات مهم در این باره را در ادامه بیان می کنیم:

1- روش های پرداخت و تسویه

بررسی کنید مجموعه مورد نظرتان، چه روش هایی برای پرداخت و تسویه در نظر گرفته است. برخی از عرضه کنندگان لوازم جانبی، تنها به فروش نقدی می پردازند. بازرگانی بهیران ، دو رورش نقدی و عرف را با بهترین زمان تسویه برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل و خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر ، در نظر گرفته است و شما می توانید هر یک از آن ها را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید.

2- تنوع محصولات

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل باید به آن توجه کنید، تنوع محصولات است. چنانچه تنوع محصولات در مجموعه ای که قصد خرید از آن را دارید، کافی نباشد، باید برخی از اقلام مورد نیاز فروشگاه خود را از فروشنده دیگری تامین کنید، که برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. مجموعه بازرگانی بهیران، با بیش از 1000 محصول متنوع، انتخاب را برای شما راحت می کند و شما می توانید تمامی محصولات و اقلام مورد نیاز خود را از بهیران تهیه نمایید.

خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر3- ارسال بار

بررسی کنید، کالاهای خریداری شده از چه طریقی و در چه مدت زمانی به دست شما خواهد رسید. رسیدن بار بعد از زمان مقرر، ممکن است مشکلاتی را برای شما ایجاد کند. همچنین مطمئن شوید اجناس خریداری شده،با روشی ارسال می شوند که به سلامت فیزیکی پک ها و یا حتی محصولات آسیبی وارد نشود.

4- اطمینان از خرید

اطمینان حاصل کنید دقیقا همان چیزی را که می خواهید خریداری نمایید. بررسی مشخصات و دیدن تصاویری از محصولات مورد نیاز شما، بهترین راه برای انتخاب است؛ اما آیا فروشندگان عمده لوازم جانبی، مشخصات کامل و تصویر تمام محصولات را در اختیار شما قرار می دهند؟ مجموعه بازرگانی بهیران، یک لیست قیمت لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر به همکاران که در آن دو قیمت متفاوت برای خرید نقد و عمده ارائه شده است، در اختیار شما قرار می دهد. در این لیست، نام کالا، گارانتی و تصویر محصول نمایش داده می شود و در ستون آخر با کلیک بر روی “صفحه محصول” به صفحه کالای مورد نظر در وب سایت بهیران هدایت می شوید که در آن صفحه تصاویر بیشتر، مشخصات کامل و توضیح مختصری درباره محصول مشاهده خواهید کرد.

خرید عمده لوازم جانبی موبایل

5- سهولت در خرید

برای خرید عمده لوازم جانبی موبایل ، چه روشی را می پسندید؟ اغلب فروشندگان عمده لوازم جانبی، فروش اقلام را به صورت تلفنی انجام می دهند. اما با داشتن یک حساب کاربری در وب سایت بهیران، قادر به دیدن قیمت های همکاری (نقد و عرف) خواهید بود. همچنین شما می توانید سفارش خود را در وب سایت بهیران ثبت نمایید.

ویدئویی که در ادامه مشاهده می کنید، روش خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر را به صورت اینترنتی از وب سایت بهیران آموزش می دهد. بدیهی است استفاده از این روش، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه کمک خواهد کرد.

خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر به صورت عرفی

 

خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل به صورت نقدی

 

 

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، همین حالا با تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب عرفی می توانید از وب سایت بهیران خرید عمده خود را انجام دهید. همچنین می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات همین صفحه به اشتراک گذاشته و ما را در بهبود عملکرد بهیران یاری نمایید.