بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون

بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون

بهترین بازی اشیا گمشده اندروید کدام است؟ بازی اشیا گمشده از سری بازی هایی است که طرفداران زیادی دارد و می توانند علاوه بر سرگرم کننده بودن به تقویت زبان شما کمک کنند. چرا که این بازی ها اغلب به زبان انگلیسی طراحی شده اند و به مرور دامنه لغات انگلیسی شما را گسترش می دهند. اخیرا تعداد زیادی از این بازی در محیط ها و با قواعد مختلف طراحی شده و شما می توانید از بین همه آن ها، یکی زا انتخاب و روی موبایل اندروید یا آیفون خود نصب کنید. اگر شما هم به این سبک بازی ها علاقه دارید، مطالعه این مطلب پیشنهاد می شود تا با لیستی از بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون آشنا شوید.

بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون

۱- Hidden City

Hidden City یا شهر پنهان یک بازی با گرافیک عالی و زیباست که می توانید در مکان های مختلف این بازی، اشیا پنهان را پیدا کنید. در این بازی دوست شما توسط موجوداتی احاطه و به طرز مرموزی در این شهر گم شده است. شما با یافتن اشیاء گمشده می توانید سر نخ هایی برای رسیدن به دوستتان پیدا کنید.

بهترین بازی اشیا گمشده اندروید

 

۲- June’s Journey

June’s Journey یا سفر ژوئن یکی دیگر از بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون است که می تواند مدت ها شما را سرگرم کند. در جریان این بازی ژوئن به همراه خواهرزاده خود به دنبال خواهرش به نقاط مختلف دنیا سفر می کند و در طول این سفر علاوه بر یافتن اشیا گمشده، باید به حل معماهای مختلفی بپردازید و با یافتن آن ها به فرد گمشده مورد نظر دست یابید.

بهترین بازی اشیا گمشده آیفون

مقاله پیشنهادی : ۱۰ بهترین بازی اکسن اندروید را از دست ندهید

۳- Agent Alice

همان طور که از نام این بازی پیداست، باید منتظر اتفاقات اسرار آمیز و محیطی عجیب در آن باشید. Agent Alice در لیست بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون رتبه خوبی داشته و در محیط ۱۹۲۰ طراحی شده و به قسمت های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از این قسمت ها، محیط هایی زیبا و اشیا گمشده مختلفی وجود دارد که باید به یافتن آن ها در طول بازی بپردازید.

۴- Enigmati

Enigmatis را نیز می توان به عنوان بهترین بازی اشیا گمشده اندروید معرفی کرد. شما در این بازی در شهری حضور دارید که توسط ارواح احاطه شده و برای نجات خود و دخترکی که همراهتان است، باید اشیا پنهان بازی را پیدا کرده و معماهایی را حل کنید.

۵- The Secret Society

بازی The Secret Society یا انجمن مخفی توسط تیم طراحی بازی Hidden City ساخته شده است. این بازی همان طور که از نامش پیداست، توسط جامعه ای از افراد که از قدرت های ویژه ای برخوردارند، انجام می شود. شما باید برای پیدا کردن عموی خود، از این قدرت های ویژه و فوق العاده استفاده کرده و به پیدا کردن اشیا گمشده و سرنخ ها بپردازید. The Secret Society شامل ۵۰ مکان مختلف برای اکتشاف اشیا پنهان، مینی بازی ها و معماهای سرگرم کننده و متنوع و موارد دیگر است. شما از انجام این بازی لذت خواهید برد.

بهترین بازی اشیا گمشده اندروید

مقاله پیشنهادی : معرفی بهترین برنامه ادیت عکس اندروید در ۲۰۱۹

۶- Hidden Crime

اسم بازی Hidden Crimes یا جنایات پنهان گویای همه چیز است. در جریان این بازی شما می توانید با کشف سرنخ های متعدد، معماهای جنایی زیادی را حل کرده و با تجزیه این سرنخ ها، از مظنونان بازجویی کنید.

۷- Origin

Origin دیگر بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون است که در جریان آن شما وظیفه دارید در پی یافتن خانمی باشید که در جزیره مرموزی به نام تورنته گم شده است. شما باید بتوانید با حل معماها و یافتن سرنخ ها، این خانم و خودتان را از از این جزیره ترسناک و موجوداتی که قصد کشتن شما را دارند، نجات دهید. ده ها مکان برای کشف اشیا پنهان و صحنه های زیبا با گرافیک عالی از مزیت های این بازی است.

بهترین بازی اشیا گمشده اندروید

۸- The Wraiths of Eden

The Wraiths of Eden نیز در لیست بهترین بازی اشیا گمشده اندروید قرار دارد. این بازی یک بازی در زیر آب است که می توانید در آن مکان های تحت کنترل شیاطین را کاوش کرده و در اعماق اقیانوس با پیدا کردن اشیا گمشده، شریک زندگی خود را بیابید.

بهترین بازی اشیا گمشده آِیفون

۹- Alice in the Mirrors of Albion

Alice in the Mirrors of Albion با الهام از داستان آلیس در سرزمین عجایب طراحی و ساخته شده است. در این بازی دقیقا مانند داستان آلیس در مکانی مرموز، جادویی و پر از خطرات احتمالی حضور دارید. با حل معماها و یافتن اشیا پنهان در این بازی می توانید دشمنان را شکست داده و خودتان را نجات دهید.

۱۰- Criminal Case

Criminal Case یا پرونده جنایی شبیه بازی CSI است. شما باید در طول این بازی سرنخ هایی را پیدا کرده و با تجزیه و تحلیل آن ها، معماهای جنایی و پرونده های قتل را حل کنید. این بازی دارای صدها صحنه جنایات با سطوح مختلف دشواری است که می تواند مدت ها شما را سرگرم کند.

در اینجا ۱۰ مورد بهترین بازی اشیا گمشده اندروید معرفی شد که شما می توانید با توجه به توضیحات و تصاویر موجود در این صفحه، هر یک از آن ها را از گوگل پلی و یا اپ استور دانلود کرده و روی موبایلتان نصب نمایید. اگر شما هم بازی های دیگری در این سبک می شناسید که تجربه لذت بخشی از انجام آن کسب کرده اید، در همین صفحه معرفی کنید.