6 ویژگی و آموزش کامل بازی فیفا موبایل

فیفا موبایل

در ابتدای این مقاله مختصری از تاریخچه شرکت سازنده بازی را بررسی می‌کنیم و در ادامه 6 ویژگی و آموزش کامل بازی فیفا موبایل عنوان خواهیم کرد.

شرکت Electronic Arts ( الکترونیک آرتز) یا مختصراً شرکت EA، شرکت امریکایی است که در زمینیه ساخت و توزیع بازی‌های رایانه‌ای فعالیت میکند. این شرکت از سال 1982 به دست تریپ هاوکینگز تاسیس شد و تا سال 2007 پیشرفت چشمگیری داشت. به طوری که نام خود را در بزرگترین شرکت‌های طراحی نرم افزار ثبت کرد. در این مقاله می‌خواهیم شش ویژگی و آموزش کامل بازی فیفا موبایل را توضیح دهیم.

می‌توان به جرأت گفت که فیفا موبایل بهترین بازی برای علاقه مندان به فوتبال در تلفن همراه است. این بازی با بیش از ۳۰ لیگ و ۶۵۰ تیم توانسته گیم موبایل را به واقعیت نزدیک‌تر کند.

6 ویژگی بازی فیفا موبایل

این بازی آنلاین بوده و هیچ نسخه آفلاینی ندارد. شما می‌توانید با این قابلیت با هرکس و هر جای دنیا که می‌خواهید بازی کنید و یک رقابت واقعی و هیجان انگیز را تجربه کنید .

بازی فیفا موبایل از سال 2016 به بازار عرضه شد و آخرین نسخه که از آن در بازار موجود است فیفا موبایل ۲۰۲۲است که بسیار بهتر پیشرفته‌تر از نسخیه اولیه است و با آخرین تغییرات دنیای واقعی طراحی شده.

از ویژگی‌های بازی فیفا موبایل:

1. قابلیت ساخت تیم شخصی برای خودمان: به صورتی است که می‌توانیم بازیکن‌های مختلفی را خریداری کرده و در تیمی که خودمان تولید و نام گزاری کرده‌ایم قرار دهیم.

2. زیاد کردن قدرت‌های بازیکنان : در این بازی می‌توان تاکتیک و تکنیک‌های مختلف را به کاراکتر خود آموزش دهیم.

3. چالش‌های هفتگی و روزانه : این رویدادها هم جذابیت بازی را بیشتر کرده هم به جمع آوری سکه و جوایز کمک می‌کند.

 

6 ویژگی و آموزش کامل بازی فیفا موبایل

4. بازی کردن در لیگ‌های مختلف اروپا به صورت آنلاین : شما می‌توانید با تیم محبوب خود در تمام لیگ‌های منتخب جهان بازی کنید.

5.انتخاب زمین برای مسابقات : می‌توانید در این بازی، ورزشگاهی که می‌خواهید در آن بازی کنید را انتخاب کنید.

6.ارتباط با دیگران:شما می‌توانید با اشخاصی که به عنوان دوست خود انتخاب کرده‌اید صحبت کنید و به یکدیگر پیام دهید.

آموزش کامل بازی فیفا موبایل

فیفا موبایل

آموزش کلیدهای بازی

آموزش کامل بازی فیفا موبایل را در ادامه با توضیح هر یک از کلیدها ادامه می‌‌دهیم.

در زمین بازی درسمت چپ تصویر یک موس برای جهت دادن به بازیکن است که به هر سمتی که آن را حرکت دید بازیکن مد نظر حرکت میکند.

در سمت راست تصویر گزینه‌های مختلفی وجود دارد که در حالت حمله و دفاع تفاوت‌هایی دارند:

حمله: PASS (برای پاس دادن به دیگران )

(سانتر ) THROUGH

(شوت) CLEAR

(دریپ و دویدن) SPRINT&SKILL

دفاع:SWITCH (تعویض)

(دفاع دو بازیکن )2ND DEF

(تَکل زدن وسُر خوردن ) SLIDE

(دویدن و تنه زدن ) TACKLE&SPRINT

ناگفته نماند که بازی را در کنسول‌های بازی هم می‌توان انجام داد. برای انتخاب کنسول مناسب به مقاله  ایکس باکس یا پی اس فور مراجعه کنید.

این بازی نمونه کاملی از یک بازی ورزشی فوتبالی با کیفیت است که طرفدارهای بسیاری دارد و افراد در سرتاسر دنیا می‌توانند به همراه فیفا موبایل به راحتی با یکدیگر بازی  برقرار کنند. شما هم نظرات خود را راجب فیفا موبایل ، آموزش و نکات این بازی بنویسید.