سایت های جالب و دیدنی را بشناسید

سایت های جالب و دیدنی

اکثر ما در بین کار های روز مره خود اوقاتی را داریم که به چک کردن تلفن همراه خود، گشت و گذار در شبکه های اجتماعی و وب گردی می پردازیم. اگر برای چنین اوقاتی دنبال سرگرمی های ساده و جذاب هستید که بتوانید وقت خود را پر کنید، می توانید از اپلیکیشن های سرگرم کننده و یا سایت های جالب و دیدنی که در ادامه به شما معرفی خواهد شد دیدن کنید.

معرفی سایت های جالب و دیدنی

1- The Secret Door

یکی از سایت های جالب و دیدنی که با آن می توانید به نقاط مختلف دنیا سفر کنید The Secret Door است. وقتی این سایت را باز می کنید با یک در مواجه می شوید که با کلیک بر روی آن به صورت رندوم به منطقه ای در جهان خواهید رفت. تصاویری که مشاهده خواهید کرد پانوراما هستند و قابلیت چرخش 360 درجه آن ها به شما امکان می دهد تا با جزئیات بیشتری از این مناطق دیدن کنید.

سایت های جالب و دیدنی

2- The Internet Arcade

اگر به بازی های کامپیوتری علاقه دارید سایت The Internet Arcade به شما پیشنهاد می گردد. این سایت پر از بازی های رایگان است که می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و  از آن ها لذت ببرید.

سایت های جالب و دیدنی

3- Color name

ابتدا سایت Colornames.org را باز کنید؛ سپس مشاهده می‌کنید که پیش روی شما 16 میلیون رنگ وجود دارد که اسمی ندارند. شما می توانید برای این رنگ ها اسم انتخاب کنید. حتی می توانید اسم خودتان را روی یکی آن ها بگذارید!

سایت های جالب و دیدنی

4- Edinburgh Live Zoo Animal

اگر به حیوانات علاقه دارید، باغ وحش آنلاین Edinburgh Zoo به شما پیشنهاد می گردد. در این سایت با کلیک برو روی Live cams  می توانید حوانات مورد علاقه خود را به صورت live تماشا کنید.

سایت های جالب و دیدنی

5- Little Alchemy

یکی از سایت های جالب و دیدنی دیگر Little Alchemy است. همانطور که از اسم سایت پیداست می توانید در آن کیمیاگری کنید! در ابتدا 4 ماده ی آب، خاک، آتش و هوا دارید. از ترکیب این عناصر با یکدیگر عنصر های جدید بدست می آورید و می توانید تا این چرخه را تا هر جا که می توانید ادامه دهید. این بازی سرگرم کننده برای کودکان می تواند بسیار جذاب و آموزنده باشد.

سایت های جالب و دیدنی

6- A Good Movie To Watch

اگر به دنبال یک فیلم خوب برای تماشا کردن هستید حتماً به سایت A Good Movie To Watch  سر بزنید. در این سایت لیستی از بهترین فیلم ها با ژانر های مختلف را مشاهده خواهید کرد. حتی اگر ژانر خاصی مد نظر شما نیست یک فیلم به صورت رندوم به شما پیشنهاد می گردد.

سایت های جالب و دیدنی

7- This Is My Website Now

اگر می خواهید در بین کارهایتان یک زنگ تفریح کوچک داشته باشید به سایت This Is My Website Now سر بزنید. در این سایت بازی های کوچک و جذابی وجود دارد که می توانید خود را با آن ها سرگرم کنید.

سایت های جالب و دیدنی

8- Attack Of the Cute

از سایت های جالب و دیدنی دیگر با موضوع حیوانات Attack Of the Cute است که در آن می توانید عکس های جذاب و با مزه ای از حیوانات ببینید.

سایت های جالب و دیدنی

9- Pixel Thought

Pixel Thoughts یک سایت برای مدیتیشن 60 ثانیه ای است. مشغله ی فکری خود را در حباب شناور این سایت بنویسید و تا 60 ثانیه آن را دنبال کنید. این تمرین کوچک واقعاً آرامش بخش است.

سایت های جالب و دیدنی

10- A Soft Murmur

از دیگر سایت های جالب و دیدنی A SOFT MURMUR است که در آن می توانید به صداهایی مثل باران، باد، امواج بسیاری صداهای جذاب دیگر گوش دهید. این سایت همچنین برای تندروید و ios دارای اپلیکیشن جهت گوش کردن به این صداهای آرامش بخش است.

سایت های جالب و دیدنی

11- 100,000 Star

اگر به کهکشان و ناشناخته های آن علاقه دارید می توانید از طریق آدرس stars.chromeexperiments.com به دنیای ستارگان سفر کرده و در آن گشت و گذار کنید. این وب سایت سرگرم کننده و آموزنده را از دست ندهید.

سایت های جالب و دیدنی

 

شما چه سایت های جالب و دیدنی می شناسید؟ ان ها را با ما و دیگر خوانندگان این مطلب به اشتراک بگذارید.