معرفی بهترین برنامه ادیت عکس اندروید در ۲۰۱۹

بهترین برنامه ویرایش عکس اندروید

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید کدام است؟ کدام برنامه به عنوان بهترین برنامه ادیت عکس برای موبایل شناخته می شود؟ آیا لازم است یک یا چند برنامه از این نوع را در موبایل خود داشته باشیم ؟ حتما برای شما هم بارها پیش آمده که پس از گرفتن عکس، به دلایل مختلفی حس خوبی به آن ندارید. به ویژه همه ما در عکس های مناسبتی یا عکس هایی که در زمان های خاص و به عنوان یادگاری گرفته می شوند، حساسیت بیشتری به خرج داده و ممکن است وقتی در فرصت مناسب عکس ها را تماشا کرده و به آن ها دقت می کنیم، ایرادهای زیادی مثل جهت گیری اشتباه، روشنایی کم و یا کنتراست نامناسب در آن ها بیابیم. قطعا چنین عکس هایی مورد پسندتان نخواهند بود و اگر می توانستید حتما در شرایط مشابه آن عکس ها را تکرار می کردید.

خوشبختانه با به وجود آمدن تعداد زیادی از برنامه های ادیت عکس ، شما می توانید عکس های خود را به هر شکل که می خواهید ویرایش کنید و تقریبا تمام مشکلات آن ها را برطرف نمایید. ما در این مطلب لیستی از بهترین برنامه ادیت عکس اندروید آماده کرده ایم و شما می توانید با دانلود و نصب یکی از آن ها، به سادگی تمام تصاویر خود را ویرایش کنید.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

۱- Photoshop Expre

رابط کاربری ساده برنامه Photoshop Expre ، یکی از مهم ترین مزایای آن می باشد. به علاوه این برنامه دارای تقریبا ۸۰ فیلتر متنوع برای ویرایش سریع و ساده عکس ها بوده و گزینه کاهش نویز در آن می تواند نقاط اضافی به ویژه در عکس های شبانه را حذف کند. برنامه Photoshop Express به صورت رایگان و بدون تبلیغات عرضه شده است. همچنین این برنامه دکمه ای برای به اشتراک گذاری عکس ها در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک و… دارد. شما می توانید این برنام را از گوگل پلی دریافت نمایید و به سادگی روی موبایلتان نصب کنید.

 

بهترین برنامه ادیت عکس

۲- بهترین برنامه ادیت عکس اندروید : PicsArt

PicsArt را نیز می توان به عنوان بهترین برنامه ادیت عسک اندروید در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. این برنامه با امکانات زیادی که در اختیار کاربران قرار می دهد، موفق شده افراد زیادی را به خود جذب کرده و بیش از ۱۰۰ میلیون مرتبه دانلود شده است. PicsArt دارای دوربین داخلی جهت سادگی کار با آن و دکمه اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی مختلف می باشد. در واقع شما می توانید با باز کردن این برنامه، عکس بگیرید، عکس خود را ویرایش کنید و از همان جا آن عکس را در شبکه اجتماعی مورد نظر منتشر کنید. مهم ترین امکانات و آپشن هایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد، قاب های متنوع و زیبا، تعداد زیادی فیلتر در رنگ های مختلف، استیکرهای جالب و… است. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این برنامه قابلیت، کشیدن، کوچک کردن و بزرگ کردن قسمتی از تصویر می باشد. اگر به دنبال یک برنامه با امکانات متنوع برای ویرایش عکس هایتان هستید، پیشنهاد می کنیم این برنامه را از گوگل دانلود و روی موبایلتان نصب کنید.

بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید

 

۳-  Fotor

fotor نیز توسط امکانات و قابلیت های متنوعی که ارائه داده، به عنوان یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس شناخته شده است. شما می توانید عکس های خود را با استفاده از فیلتر های مختلف این برنامه ویرایش کرده و عکس های خود را به عکس های زیباتری تبدیل کنید. این برنامه نیز به صورت رایگان در گوگل پلی وجود دارد اما شامل تبلیغات است.

بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید

۴- PhotoDirector

PhotoDirector دارای رابط کاربری ساده و زیبا بوده و شما می توانید به سادگی با استفاده از فیلترهای متنوع آن، عکس های مورد نظر خود را به عکس هایی زیبا و جذاب تبدیل کنید. همچنین این برنامه دارای یک دوربین داخلی است که می توانید به صورت زنده و در هنگام عکس گرفتن، فیلترهایی را بر روی تصاویر خود اعمال کنید. PhotoDirector نیز مانند Fotor یک برنامه رایگان است اما شامل تبلیغات می باشد.

بهترین برنامه ادیت عکس

۵-Snapseed

Snapseed را نیز می توان به عنوان بهترین برنامه ادیت عکس اندروید معرفی کرد. این برنامه که متعلق به گوگل است؛ شامل تعداد زیادی ابزار مختلف با کاربردهای متنوع می باشد. همچنین Snapseed دارای تعداد بالایی فیلتر برای تغییر عکس های شما می باشد. این برنامه به صورت کاملا رایگان و بدون تبلیغات ارائه شده است و شما می توانید آن را از گوگل پلی دریافت کنید. در انتها این برنامه به شما اجازه می دهد عکس ویرایش شده خود را در هر یک از شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

۶- AirBrush بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

AirBrush را نیز می توان در لیست بهترین برنامه ادیت عکس اندروید جای داد. این برنامه یک برنامه ادیت عکس عالی برای روتوش کردن تصاویر به ویژه چهره هاست. AirBru به شما در از بین بردن جوش و لک از چهره، سفید کردن دندان ها و… در عکس ها کمک خواهد کرد. این برنامه امکان به اشتراک گذاری تصاویر ویرایش شده را در شبکه های اجتماعی مختلف فراهم کرده است. شما می توانید AirBrush را به صورت رایگان از گوگل پلی دریافت کنید، اما این برنامه گاهی تبلیغاتی را نمایش می دهد.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

۷- Toolwiz

برنامه ویرایش عکس Toolwiz یک برنامه با رابط کاربری عالی است که می توانید به سادگی توسط آن تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید. این برنامه بیش از ۲۰۰ ابزار قدرمند ارائه داده که فیلترهای متنوع نیز بخشی از این ابزار را تشکیل می دهد. جانشینی چهره ، فیلترهای هنری ، فیلترهای سرد، روتوش چهره، حذف قرمزی چشم، امکان تایپ با بیش از ۲۰۰ فونت و… از دیگر مزایای این برنامه ویرایش عکس است.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

۸- YouCam Perfect

YouCam Perfect یک ویرایشگر عکس قدرتمند اس ت که موفق شده در لیست بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید قرار گیرد. این برنامه امکانات زیاد و جذابی دارد که افرادی زیادی را برای دانلود و نصب به خود جذب کرده است. امکان عوض کردن پس زمینه، اضافه کردن پیکسل های موزائیکی، روتوش چهره، اضافه کردن لبخند به چهره، باریک تر نشان دادن کمر و… از مهم ترین امکاناتی است که توجه افراد را به خود جلب کرده است. همچنین این برنامه ویرایشگر مجهز به یک دوربین داخلی برای راحتی کار با آن است که مهم ترین مزیت این دوربین، امکان تشخیص چند چهره و مناسب برای یک عکس سلفی دسته جمعی می باشد. YouCam Perfect به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اما شامل تبلیغات است.

بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید

۹- Pixlr بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

pixlr از دیگر برنامه های ویرایش عکس است که فیلترهای متنوع آن امکان تغییر رنگ تصاویر را به شما می دهد. همچنین شما می توانید به کمک این به برنامه به حذف قرمزی چشم، سفید کردن دندان، روتوش چهره و… بپردازید. pixlr نیز یک برنامه رایگان به همراه تبلیغات است و به شما اجازه می دهد تا پس از ویرایش عکس ، آن را به سادگی در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

۱۰- Photo Lab

Photo Lab یک برنامه پیشرفته برای ویرایش تصاویر شما است. این برنامه شامل ابزارهای متنوع مثل فریم های زیبا، فیلترهای با رنگ های مختلف ، تشخیص چهره جهت ویرایش چهره و… است. Photo Lab به صورت رایگان ارائه شده اما شامل تبلیغات می باشد و مشکل اصلی این است که هنگام استفاده از نسخه رایگان این برنامه، علامت Photo Lab بر روی عکس های شما ظاهر خواهد شد.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید

 

انتخاب بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید

برنامه های ویرایش عکس که در لیست بالا معرفی شد بدون اولویت بندی است و همه آن ها را می توان به عنوان بهترین برنامه ادیت عکس معرفی کرد. همه این برنامه ها در گوگل پلی و به صورت رایگان وجود دارند اما برخی از آن ها دارای تبلیغات هستند. شما می توانید هر یک از آن ها را بسته به نیاز خود دانلود و نصب نمایید.