دانلود IGTV از اینستاگرام با 3 راه حل کاربردی

دانلود igtv از اینستاگرام

IGTV از قابلیت های جدید و پر کاربرد اینستاگرام است که به کاربران اجازه آپلود ویدئو های بالای یک دقیقه را می دهد. در ورژن های قبلی اینستاگرام طول ویدئو حداکثر می توانست یک دقیقه باشد اما با روی کار آمدن IGTV کاربران می توانند ویدئو های تا یک ساعت را به راحتی آپلود و منتشر کنند. پیش تر دانلود فیلم در اینستاگرام را با 5 روش ساده به شما آموزش دادیم. اکنون اگر به دنبال راهی برای دانلود IGTV از اینستاگرام در تلفن و کامپیوتر خود هستید، با ما همراه باشید تا روش های مختلف را به شما آموزش دهیم که می توانید برای ذخیره کردن فیلم های IGTV در دستگاه ios ،Android و رایانه خود استفاده کنید.

روش های دانلود IGTV از اینستاگرام

1- دانلود IGTV برای io

دارندگان گوشی آیفون می توانند برنامه میانبر Siri را دانلود کرده و از آن در ذخیره فیلم های IGTV استفاده کنند. پس از نصب این برنامه در آیفون، می توانید به گزینه Download from Instagram دسترسی داشته باشید که به شما این امکان را می دهد تا استوری های اینستاگرام و فیلم های IGTV را در گوشی خود ذخیره کنید و به سادگی URL ویدئویی را که می خواهید بارگیری کنید، در این میانبر کپی کنید. علاوه بر این، می توانید از این گزینه برای انتشار فیلم ها در کانال IGTV خود و با حفظ حقوق ناشر اصلی استفاده کنید.

همچنین می توانید در موبایل آیفون خود با برنامه Document6 ، فیلم های IGTV  را دانلود کنید. Document6 در اصل یک مدیر فایل است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از فایل ها را از طریق یک آیفون مشاهده کنید. برای شروع دانلود یک فیلم IGTV ، ابتدا باید URL آن را کپی کرده و سپس برنامه Documents را باز کنید.

نماد مرورگر در گوشه سمت راست پایین صفحه را انتخاب کنید و سپس به سادگی URL را در کادر مناسب بچسبانید و دکمه Download to PC را بزنید. یک لینک بارگیری روی صفحه ظاهر می شود که پس از انتخاب آن ویدئوی IGTV در آیفون شما ذخیره می شود. در صورت نیاز، می توانید قبل از بارگیری، نام فایل را تغییر دهید.

دانلود igtv از اینستاگرام

2- دانلود IGTV برای اندروید

برنامه IGTV Video Downloader

دانلود فیلم های IGTV در تلفن Android بسیار سریع تر و آسان تر از آیفون است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه IGTV Video Downloader را در دستگاه خود نصب کنید. این برنامه را می توان از Google Play به صورت رایگان دانلود کرد، اما حاوی تبلیغات است که می تواند تا حدودی ناامید کننده باشد.

برنامه اینستاگرام را باز کنید و برای انتخاب ویدئویی که می خواهید دانلود کنید، به IGTV بروید. لینک ویدئوی IGTV را کپی کنید و آن را در برنامه IGTV Video Downloader جایگذاری کنید. بر روی دکمه دانلود ضربه بزنید و صبر کنید تا روند بارگیری کامل شود. به این ترتیب ویدئو در گالری تلفن شما ذخیره می شود و می توانید به سرعت به آن دسترسی داشته باشید و هر زمان که بخواهید آن را تماشا کنید.

دانلود IGTV از اینستاگرام برنامه Saveo

Saveo یکی دیگر از برنامه های Android است که می توانید برای دانلود فیلم ها از IGTV استفاده کنید. روند بارگیری فیلم های IGTV با Saveo بسیار ساده است. پس از راه اندازی نرم افزار، روی نماد اینستاگرام در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی برنامه ضربه بزنید و سپس ویدئوی مورد نظر خود را بارگیری کنید.

بر روی نماد سه نقطه، واقع در کنار گزینه های Like و Comments ضربه بزنید و سپس گزینه Copy Link را انتخاب کنبد. پس از بازگشت به برنامه Saveo  فقط کافی است بر روی دکمه دانلود ضربه بزنید و روند بارگیری بلافاصله آغاز خواهد شد. می توانید درصد پیشرفت بارگیری را در نوار اعلان تلفن خود مشاهده کنید.

برنامه Keep It Video Downloader

برنامه دیگری که می توانید از آن برای دانلود IGTV از اینستاگرام در اندروید استفاده کنید Keep It Video Downloader است. پس از راه اندازی این نرم افزار، گزینه Start Service را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه Open Instagram ضربه بزنید.

با انتخاب آیکون سه نقطه می توانید لینک را کپی کرده و بارگیری شروع می شود. با استفاده از این برنامه می توانید چندین فیلم را همزمان بارگیری کنید. کلیه ویدئو هایی که بارگیری می کنید در پوشه دانلود ها در برنامه ذخیره می شوند. به این صورت می توانید آن ها را تماشا کنید و یا به اشتراک بگذارید.

دانلود igtv از اینستاگرام

3- دانلود IGTV برای کامپیوتر

علاوه بر نرم افزار های ذکر شده که مناسب گوشی های اندروید و ios بودند، برای دانلود IGTV در کامپیوتر نیز می توانید از سایت apowersoft استفاده کنید. همانند روش های قبل شما باید آدرس URL ویدئو را از اینستاگرام کپی کرده و آن را در سایت جایگذاری کنید. روی گزینه دانلود کلیک کنید تا پس از بارگیری کامل بتوانید آن را از پوشه ی دانلود خود مشاهده کنید.

ممکن است پس از وارد کردن لینک، با پیغامی مبنی بر اینکه باید نرم افزار مربوط به آن را نصب کنید، دریافت نمایید. که پس از نصب برنامه، کافیست در قسمت Past URL ، لینک ویدئو را قرار دهید.

دانلود فیلم های IGTV یک فرایند ساده است، که به زمان زیادی نیاز ندارد. در بیشتر موارد فقط باید URL ویدئو را کپی و در یک برنامه روی تلفن خود جایگذاری کنید. به یاد داشته باشید که هنگام انتشار ویدئو های دانلود شده، حق کپی رایت را نقض نکنید چون هدف اصلی نداشتن گزینه دانلود در برنامه اینستاگرام جلوگیری از کپی غیر مجاز است. لطفاً به حقوق صاحبان محتوا احترام بگذارید.

شما از کدام روش برای دانلود IGTV از اینستاگرام استفاده می کنید؟ روش ها و برنامه های پیشنهادی خود را در اینجا با ما به اشتراک بگذارید.