آموزش دانلود از soundcloud با 3 روش ساده

آموزش دانلود از soundcloud

در این مطلب قصد داریم به آموزش دانلود از soundcloud با ساده ترین روش های ممکن بپردازیم. اما در ابتدا باید بدانید که ساند کلاود چیست و به چه نحوی می توان از آن استفاده کرد.

پس از اینکه موزیک مورد علاقه خود را از ساند کلاوند دانلود کردید می توانید آن را با بهترین موزیک پلیر اندروید رایگان با قابلیت های ویژه پخش کنید.

ساند کلاود چیست؟

ساند کلاود یک پلتفرم پخش موسیقی آنلاین می باشد که با استفاده از آن می توانید موزیک مورد علاقه خود را از بین بیش از 200 میلیون موسیقی با سبک های متفاوت پیدا کنید. این پلتفرم کار خود را با معرفی خوانندگان گم نام آغاز کرد و پس از مدتی به پخش آنلاین موسیقی های رده اول نیز پرداخت. این برنامه را می توانید بر روی موبایل های اندروید و آیفون خود نصب کنید کرده و پخش و دانلود موسیقی بپردازید.

در این برنامه می توانید به صورت رایگان تا 120 دقیقه به موسیقی و پادکست گوش کنید. اما با پرداخت مبلغی این محدودیت زمانی برای شما تغییر خواهد کرد. با پرداخت درون برنامه ای در این اپ می توانید اکانت خود را به Pro و یا Pro Unlimited تبدیل کنید. از جمله مزیت های این اپ امکان فالو کردن دیگر کاربر ها می باشد. به این ترتیب می توانید موسیقی مورد علاقه دیگران را پیدا کرده و آن ها را دنبال کنید.

منبع درآمد این اپ از اکانت های غیر رایگان و تبلیغات می باشد و بر اساس تعداد بازدید از هر موسیقی به خواننده آن مبلغی پرداخت خواهد شد. برای ساخت اکانت در ساند کلاود نیاز به حساب فیسبوک و یا جیمیل دارید. در ادامه به آموزش دانلود از soundcloud خواهیم پرداخت.

آموزش دانلود از soundcloud

1- دانلود از برنامه soundcloud

برخی از موزیک های موجود در ساند کلاود امکان دانلود به صورت مستقیم را دارند. برای انجام اینکار کافیست پس از باز کردن موسیقی مورد نظر خود به بخش زیر آن دقت کنید و گزینه Download را پیدا کرده و آن را لمس کنید. تنها مواری این گزینه را دارند که فرد منتشر کننده اجازه دانلود موزیک خود را داده باشد. در غیر این صورت ساند کلاود به شما گزینه دانلود را نشان نخواد داد. اما روش های دیگری وجود دارد که با استفاده از آن می توانید قوانین ساند کلاود را دور بزنید. در ادامه سایر روش های آموزش دانلود از soundcloud را برای مواردی که این گزینه را ندارند توضیح می دهیم.

دانلود از برنامه soundcloud

2- سرویس آنلاین ScloudDownloader

استفاده از این سرویس برای دانلود از soundcloud به URL موسیقی مورد نظر شما نیاز دارد. در ابتدا نیاز است که وارد برنامه ساند کلاود شوید. اسم خواننده و یا موزیک را سرچ کنید. از لیست نمایش داده شده موسیقی مورد نظر خود را پیدا کنید. لینک بالای موسیقی را کپی کنید. وارد https://sclouddownloader.net/ شوید و URL کپی شده را در کادر سفید رنگ جایگذاری کرده و گزینه Download را لمس کنید. به صفحه جدیدی وارد می شوید که لینک دانلود را در اختیار شما قرار می دهد و با کلیک بر روی آن موسیقی دانلود شده و در موبایل شما ذخیره می شود.

سرویس های دیگری نیز برای انجام اینکار به صورت آنلاین وجود دارند. اما قبل از استفاده مطمئن شوید که استفاده از آن ها باعث به خطر افتادن اطلاعات داخل کامپیوتر شما نمی شود و آن را ویروسی نمی کند.

آموزش دانلود از برنامه soundcloud

3- استفاده از افزونه کروم

سومین روش آموزش دانلود از soundcloud، ساند کلاوند دانلودر (SoundCloud Downloader Free) می باشد که یکی از بهترین افزونه های کروم است. با استفاده از آن می توانید به دانلود تمامی موزیک های ساند کلاود بپردازید. پس از نصب این اکستنشن بر روی کروم وارد سایت ساند کلاود شده و موزیک مورد نظر خود را سرچ و پیدا کنید. مشاهده خواهید کرد که گزینه دانلود برای تمامی آهنگ ها وجود دارد می توانید آن ها را در دستگاه خود ذخیره کنید. افزونه ای به نام SCDL SoundCloud Downloader نیز برای فایرفاکس وجود دارد. در صورت استفاده از این مرورگر می توانید اکستنشن مذکور را نصب کرده و همانند روش بالا به دانلود موسیقی مورد علاقه خود بپردازید.

آموزش دانلود از soundcloud اندروید

از آن جایی که با دانلود موسیقی حق کپی رایت برای ناشر آن رعایت نمی گردد ممکن است هر کدام از این سرویس های آنلاین و یا افزونه ها از دسترس خارج شوند.

در این آموزش دانلود از soundcloud را بررسی کردیم و روش های انجام آن را برای شما توضیح دادیم. شما از چه روشی برای انجام اینکار استفاده می کنید؟