10 حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید را بشناسید

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی نیاز نیست برای اطلاع از شرایط هوا اخبار را دنبال کرد. تقریباً روی همه تلفن های همراه یک برنامه هواشناسی وجود دارد که اطلاعات کامل و دقیقی از شرایط آب و هوایی نقاط مختلف را در اختیار شما قرار می دهند. در اینجا 10 مورد از حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندرروید را به شما معرفی و قابلیت های هر یک را بیان می کنیم.

تمامی برنامه های معرفی شده را می توانید از فروشگاه گوگل دانلود کنید.

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

1- 1Weather

1Weather نه تنها یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید در این لیست است بلکه بالاترین امتیاز را نیز از دید کاربران دارد. دارای ویژگی های استاندارد یک برنامه پیش بینی آب و هوای روزانه و ساعتی است و علاوه بر آن از قابلیت های بیشتری نیز برخوردار است.

دارای طراحی واضح و تمیز است که کار کردن را برای کاربران راحت می کند. همچنین از Android Wear و ردیابی آب و هوا تا 12 شهر پشتیبانی می کند. تمام ویژگی های موجود در این اپلیکیشن رایگان است اما برای حذف تبلیغات باید 1.99 دلار پرداخت کنید.

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

2- Accuweather

این برنامه یکی از از حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید می باشد. Accuweather شامل اصول اولیه یک برنامه هواشناسی از جمله پیش بینی های طولانی مدت و پیش بینی های ساعتی می باشد. از دیگر ویژگی های آن می توان به رادار، پشتیبانی Android Wear  و MinuteCast  اشاره کرد که وضعیت باران را به صورت لحظه ای و دقیق بررسی می کند. در واقع این برنامه یکی از بهترین اپ های آب و هوایی محسوب می شود.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

3- The Weather Channel

برنامه TWC تعداد زیادی از داده های هواشناسی مانند دما، باد و وضعیت هوا را به طور ساعتی یا روزانه با پیش بینی طولانی مدت در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید از این برنامه به عنوان یک شبکه اجتماعی استفاده کرده و تصاویر و فیلم هایتان را در آن بارگذاری کنید.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

4- NOAA Radar Pro

NOAA در شرایطی که آب و هوا در حال تغییر است به شما هشدار می دهد. این برنامه که جزو حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید و ios است تمام آنچه را که از یک اپ آب و هوا انتظار دارید برای شما یکجا جمع کرده است. دارای تصاویر رادار متحرک است که بر روی نقشه قابل مشاهده هستند همچنین قابلیت ارسال اعلان در زمان هشدار آب و هوا دارد به گونه ای که شما را از طوفان های برفی، سیل یا سایر شرایط خطرناک باخبر می کند.

شما می توانید نسخه iOS NOAA Radar Pro را با Apple Watch خود همگام کنید همچنین کاربران اندروید می توانند با پرداخت 1.99 دلار در برنامه تبلیغات را حذف کنند.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

5- Weather Live

در لیست حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید Weather Live یکی دیگر از موارد است. در گزارشات این برنامه هر نوع آب و هوا با یک تصویر مطابق همراه است، از آسمان زیبا و شفاف گرفته تا هوای طوفانی همه موارد دارای آیکون های متناسب هستند. شما می توانید دمای فعلی، نوع آب و هوا، اطلاعات بارندگی، زمان طلوع آفتاب، غروب خورشید و موارد دیگری را با پیش بینی های 7 روزه و 24 ساعته مشاهده کنید.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

6- Google Feed

این برنامه در اکثر تلفن های همراه اندروید از قبل نصب شده است. شما به سادگی می توانید از وضعیت فعلی هوا، هشدارهای هوا و … در این برنامه اطلاع پیدا کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی در وب کافیست روی کارت هوا کلیک کنید. این اپ برای بررسی های سریع، به روزرسانی های سریع و هشدار های هوا بسیار عالی است. Google Feed از حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید است.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

7- Overdrop

Overdrop در لیست حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید جدید ترین مورد می باشد. این برنامه از داده های هوا در لحظه، 24 ساعته و یا یک هفته ای استفاده می کند. در شرایط خاص آب و هوایی از برنامه هشدار دریافت می کنید. این برنامه رایگان مطمئناً یکی از بهترینهاست.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

8- Today Weather

today Weather در سال 2017 به بازار عرضه شد. این برنامه کاربردی و سریع آب و هوا دارای ویژگی های کافی برای عموم مردم است. دارای ویژگی های پیش بینی وضعیت هوا، رطوبت، دمای واقعی در مقابل احساس واقعی، هشدار، شاخص کیفیت هوا، چرخه ماه، زمان طلوع آفتاب و غروب خورشید است. این برنامه رایگان است و با خرید درون برنامه ای همانند دیگر اپ های معرفی شده می توانید تبلیغات را از آن حذف کنید.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

9- Flowx

اگر می خواهید یک برنامه غنی از نقشه ها، نمودارها و پیش بینی ها داشته باشید، Flowx را نصب کنید. تمامی این ویژگی ها در یک جدول زمانی در اختیار کاربران قرار می گیرد. می توانید مکان های مختلف را در آن تنظیم کرده و از شرایط آب و هوایی آن ها با خبر شوید. Flowx می تواند انواع داده های مختلف مانند بارش، ابرها و حتی جهت باد را با داده های گرفته شده از NWS / NOAA و Environment Canada نمایش دهد.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

10- Yahoo Weather

یکی دیگر از موارد لیست حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید Yahoo Weather است که احتمالاً بهترین آنهاست. این اپ از طراحی زیبا، اطلاعات ضروری هوا، هشدارهای هوا، رادار و موارد دیگر بهره می برد. قابلیت ردیابی تا 20 شهر را دارد. برنامه هواشناسی یاهو برای کاربران معمولی کافی می باشد و بدون خرید داخل برنامه رایگان است، اما تبلیغات دارد.

 

حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید

 

مقاله پیشنهادی: آشنایی با نرم افزار های ویرایشگر فیلم اندروید

اگر از هر یک از این برنامه ها استفاده کرده اید نظر خود را در رابطه با ما در میان بگذارید. به نظر شما حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید کدام است؟