6 مشخصات بهترین میکروفون برای کلاس مجازی

بهترین میکروفون برای کلاس مجازی

بهترین میکروفون برای کلاس مجازی کدام است؟ یک میکروفون خوب و مناسب برای کلاس های آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

مناسب ترین وسلیه برای کلاس های مجازی هدست هایی هستند که در مقاله بهترین هدست برای کلاس آنلاین در سایت بهیران به معرفی و بررسی ویژگی های آن ها پرداختیم. یکی از این ویژگی ها داشتن میکروفون است. اما ممکن است از قبل هدستی بدون میکروفون داشته باشید و نخواهید مجدداً هدست دیگری تهیه کنید. در این شرایط بهترین گزینه تهیه میکروفونی است که بتوانید از آن در کنار هدست خود استفاده کنید. اما هنگام خرید بهترین میکروفون برای کلاس مجازی باید به نکاتی دقت کنید؟

مشخصات بهترین میکروفون برای کلاس مجازی

1- قابلیت Plug and play

Plug and play یا به طور مختصر pnp سرویسی است که روی دستگاه های زیادی وجود دارد. این قابلیت زحمت نصب درایور را از کاربر کم می کند و به محض اتصال دستگاه می توانید از آن استفاده کنید. بهترین میکروفون برای کلاس مجازی این ویژگی را دارد و سیستم شما به راحتی آن را تشخیص داده و می شناسد. به این ترتیب استفاده از آن راحت تر بوده و لازم نیست وقت خود را صرف نصب درایور های مربوطه کنید.

2- اندازه میکروفون

شما برای شرکت در کلاس های مجازی نیاز به میکروفون های بزرگ و حرفه ای ندارید. بهترین گزینه برای اینکار میکروفون های یقه ای و یا رومیزی هستند. میکروفون های یقه ای اندازه بسیار کوچکی دارند و می توانید آن را به وسیله گیره کوچکی که دارد به لباس خود متصل کنید. علوه بر آن میکروفون های رومیزی نیز گزینه مناسبی برای کلاس های مجازی هستند که اندازه ای کوچک دارند و به صورت ثابت روی میز شما قرار می گیرند.

 

مشخصات بهترین میکروفون برای کلاس مجازی

 

3- فرکانس پاسخگویی

فرکانسی که برای گوش انسان قابل شنیدن است، بین 20 تا 20000 هرتز می باشد. هر چه بازه فرکانس پاسخگویی میکروفون شما به این عدد نزدیک تر باشد، مناسب تر است.

4- طول کابل

اکثر میکروفون ها به صورت سیمی و توسط کابلی که در انتهای آن کانکتور جک 3.5 میلیمتری (AUX) یا USB قرار دارد به لپ تاپ و کامپیوتر شما متصل می شود. دقت داشته باشید که طول کابل میکروفون متناسب با نیاز شما باشد تا بتوانید آن را در فاصله دلخواه خود از سیستمتان بگذارید.

 

معرفی بهترین میکروفون برای کلاس مجازی

 

5- قابلیت چرخش

قابلیت چرخش نیز ویژگی دیگری است که بهترین میکروفون برای کلاس مجازی باید داشته باشد. میکروفون های یقه ای انعطاف زیادی دارند اما در خصوص میکروفون های رومیزی بهتر است دقت داشته باشید که پایه آن قابلیت چرخش داشته باشد تا بتوانید آن را در زاویه دلخواه خود تنظیم کنید.

6- ضبط صدا بدون نویز

اگر به دنبال بهترین میکروفون برای کلاس مجازی هستید باید مواردی را انتخاب کنید که قابلیت نویز گیری یا Noise-cancellation دارند. به این ترتیب صداهای اضافه ای که در اطراف شما شما وجود دارد هنگام استفاده از میکروفون به طور خودکار حذف شده و ضبط نمی شوند.

معرفی بهترین میکروفون برای کلاس مجازی

1-میکروفون Blue Snowba

Blue Snowba در لیست بهترین میکروفون برای کلاس مجازی قرار می گیرد. این میکروفون رومیزی بوده و دارای اندازه کوچکی می باشد. به راحتی می توانید آن را حمل کرده و در محل مورد نظر خود قرار دهید. کیفیت صدای این محصول بسیار بالا بوده و از این جهت برای ضبط صدا مناسب می باشد.

بهترین میکروفون برای کلاس آنلاین

2- میکروفون Fifine Mini Gooseneck

این میکروفون رومیزی کوچک از بهترین گزینه ها برای تدریس آنلاین یک معلم می باشد. با استفاده از پورت USB می توانید آن را به لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل کنید. Fifine Mini Gooseneck کیفیت صدای خوب و بهبود یافته ای نسبت به میکروفون لپ تاپ شما دارد و با همه سیستم عامل ها سازگار می باشد. پایه این دستگاه قابلیت چرخش 360 درجه دارد و می توانید آن را با زاویه مطلوب خود تنظیم کنید.

میکروفون مناسب برای کلاس آنلاین

3- میکروفون Samson Meteor

این میکروفون دارای سه پایه ای جهت قرار گیری روی میز کار شما می باشد. می توانید کانکتور USB آن را به دستگاه هایی که دارای این پورت هستند وصل کرده و از کیفیت صدای فوق العاده آن هنگام ضبط لذت ببرید. فرکانس پاسخگویی این دستگاه 20Hz-20kHz می باشد از همین جهت بسیار مناسب می باشد.

خرید میکروفون برای کلاس آنلاین

4- میکروفون Lavalier Lapel

Lavalier Lapel میکروفونی یقه ای است که روی آن یک گیره جهت اتصال به لباس شما تعبیه شده است. وجود نویزگیر در آن باعث می شود صداهای اضافه حذف شده و به حداقل برسد. این میکروفون بدون تأخیر بوده و صدای شما را به صورت شفاف ضبط می کند. این دستگاه دارای باتری لیتومی با ظرفیت 400 میلی آمپر ساعت بوده که به شما امکان استفاده بی سیم از آن را می دهد.

خرید میکروفون یقه ای

5- میکروفون Jounvio

میکروفون Jounvio را می توانید روی میزکار خود قرار دهید و با زاویه دلخواه از آن استفاده کنید. قیمت این میکروفون بسیار مقرون به صرفه بوده با این حال می توان آن را در لیست بهترین میکروفون برای کلاس آنلاین قرار داد.

خرید میکروفون رومیزی

میکروفون هایی که برای ضبط صدا طراحی شده اند قیمت بالایی ندارند و بسیار مقرون به صرفه هستند. شما برای تهیه بهترین میکروفون برای کلاس مجازی نیاز به پرداخت هزینه بالایی ندارید. مگر اینکه بخواهید کارهای پیشرفته تری انجام دهید. برای خرید بهترین میکروفون های رومیزی و یقه ای که برای کلاس های آنلاین و مجازی مناسب می باشند می توانید به بخش میکروفون در سایت بهیران سر بزنید.

به نظر شما چه فاکتور های دیگری با ید به لیست مشخصات بهترین میکروفون برای کلاس مجازی اضافه شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.