آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر با 3 روش

نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر در این مطلب، به شما کمک خواهد کرد تا از این پس بتوانید صفحه اینستاگرام خود را بر روی مانیتور کامپیوتر یا لپ تاپ مشاهده کنید. این کار بسیار ساده بوده و می توانید با انجام مراحلی که در این صفحه مطالعه می کنید، اینستاگرام خود را به کامپیوترتان منتقل نمایید.

اینستاگرام سال ها است یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار در جهان است که میلیون ها نفر در آن برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود یا تصاویر مورد علاقه‌شان، یک یا چند صفحه دارند.

شاید بخواهید علاوه بر موبایل، در کامپیوتر خود نیز به صفحه اینستاگرامتان برای انتشار عکس، مشاهده صفحه سایر کابران و… استفاده کنید. می توانید برای این کار، روش هایی را که در ادامه بیان می کنیم، به کار برده و در چند مرحله ساده، اینستاگرامتان را بر روی کامپیوتر نصب کنید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

برای نصب اینستاگرام بر روی کامپیوتر، 3 روش وجود دارد که در اینجا به بیان هر یک از این روش ها می پردازیم.

روش اول: استفاده از شبیه ساز اندروید بر روی ویندوز

همانطور که می دانید، اپلیکیشن اینستاگرام یک برنامه مخصوص موبایل است که قابلیت نصب مستقیم بر روی ویندوز ندارد. پس برای اینکه این اپلیکیشن را بر روی کامپیوتر نصب کنید، نیاز به یک شبیه ساز اندروید دارید. بلواستکس یکی از بهترین نرم افزارهای شبیه ساز اندروید است که به سادگی بر روی ویندوز نصب می شود. پس از نصب این نرم افزار می توانید هر اپلیکیشن مخصوص موبایل را بر روی ویندوز نصب نمایید.

1- بلواستکس را دانلود کنید.

2- این نرم افزار را بر روی کامپیوتر خود نصب و سپس اجرا نمایید. (هنگام نصب هر دو گزینه App store acce و Application Communication را فعال کنید.)

3- در قسمت Search ، عبارت Instagram را وارد کرده و Enter را بزنید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

4- بر روی آیکون اینستاگرام کلیک کنید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام در کامپیوتر

5- اکنون به صفحه ای هدایت می شوید که باید اطلاعات اکانت گوگل خود را در آن وارد کنید.

6- بر روی Sign in کلیک کنید تا صفحه ورود اطلاعات گوگل برای شما باز شود.

آموزش نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

7- در این  مرحله از آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر، شما می توانید اطلاعات اکانت گوگل خود را وارد کرده و یا یک اکانت جدید بسازید.

8- در صفحه بعد، با کلیک بر روی دکمه I Agree، شرایط و قوانین را تایید می کنید.

نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

9- با فعال بودن کلید Back up to Google Drive ، یک نسخه از بلواستکس بر روی گوگل درایو ذخیره می شود.

10- بعد از فعال یا غیرفعال کردن کلید Back up to Google Drive دکمه Accept را بزنید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام

11- اکنون به صفحه دانلود اینستاگرام هدایت می شوید که باید بر روی Install کلیک کنید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

12- در صورتی که وارد صفحه اصلی گوگل پلی شدید، می توانید در قسمت Search آن، کلمه Instagram را جستجو و سپس نصب نمایید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام در کامپیوتر

13- آیکون اینستاگرام را در تب My Game در بلواستکس مشاهده می کنید.

نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

14- ممکن است هنگام باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام در بلواستکس با پیغام زیر مواجه شوید که باید اجازه دهید یک مرتبه بلواستکس ریستارت شود.

گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر

15- اکنون می توانید اینستاگرام را باز کرده و از دکمه Login برای مشاهده پیج و یا از Create new Account برای ساخت اکانت جدید استفاده کنید.

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام در کامپیوتر

روش دوم : نرم افزارهای مشابه اینستاگرام

در آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر، روش دوم، استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز اینستاگرام است. از آنجا که نصب نرم افزار بلواستکس ممکن است سرعت عملکرد کامپیوتر شما را کاهش دهد، ممکن است تمایلی به نصب آن نداشته باشید. در واقع اگر نمی خواهید تعداد زیادی از برنامه های نسخه اندروید را بر روی کامپیوتر داشته باشید، نصب بلواستکس روش مناسبی نخواهد بود.

پس بهتر است از روش دوم، یعنی نصب نرم افزارهای مشابه اینستاگرام استفاده کنید. این نرم افزارها شبیه ساز اینستاگرام هستند و شما با نصب آن ها در واقع نسخه ای از اینستاگرام را بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید.

 

Gramblr

Gramblr یکی از نرم افزارهایی است که می توانید از آن به جای اینستاگرام استفاده کنیم. کافی است پس از نصب و اجرای آن، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا صفحه اینستاگرام شما باز شود.

برای انتشار پست در این نرم افزار حتما باید یک کپشن وارد کنید. در واقع باکس کپشن نمی تواند خالی باشد.

Instagrille

اینستاگریل نیز یکی دیگر از شبیه سازهای اینستاگرام است که به شما امکان بازدید از صفحه سایر کاربران، درج کامنت، لایک، فالو یا آنفالو را به شما می دهد. توجه کنید که برای انتشار عکس و فیلم در اینستاگرام، نمی توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

روش سوم : استفاده از نسخه وب اینستاگرام

روش سوم در آموزش گام به گام نصب اینستاگرام روی کامپیوتر، استفاده از نسخه وب اینستاگرام است. اینستاگرام نیز مانند واتساپ و تلگرام، نسخه وب در اختیار کاربران قرار داده است. که می توانید از آن استفاده کرده و به صفحه اینستاگرامتان در کامپیوتر دسترسی داشته باشید. مراحل زیر را برای ورود به نسخه وب اینستاگرام دنبال کنید.

1- به آدرس www.instagram.com وارد شوید.

2- نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

3- اکنون وارد اینستاگرام خود شده اید و می توانید از آن به جای نسخه موبایل استفاده کنید.

برای انتشار پست در کامپیوتر با استفاده از نسخه وب می توانید از آموزش تصویری پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بازدید کنید.