معرفی 15 بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر

معرفی بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر

بهترین بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر کدام است؟ این بازی بر روی چه سیستم هایی قابل نصب می باشد؟

یکی از پرهیجان ترین بازی های کامپیوتری ماشین سواری می باشد. این بازی دارای سبک های مختلفی بوده که می تواند رقابتی، رالی، تخریب کننده و یا مطابق قوانین و مقررات باشد. یکی از ویژگی هایی که به شما اجازه می دهد بازی را بر روی هر سیستمی نصب کنید حجم آن می باشد. در اینجا به معرفی چند بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر می پردازیم. از بین این بازی ها سبک مورد علاقه خود را پیدا کنید، آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کرده و از هیجان آن ها لذت ببرید.

اما اگر به دنبال بازی های پرهیجان نیستید و می خواهید تمرکز خود را با استفاده از بازی افزایش دهید، بهترین بازی اشیا گمشده اندروید و آیفون را از دست ندهید.

بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر

1- New York Taxi Simulator

Taxi Simulator یک بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر می باشد که شما در آن یک مدیر تاکسیرانی هستید. در این بازی باید برای شرکت خود اتومبیل و رانندگانی تهیه کنید تا مسافران را به مقصد مورد نظر آن ها برسانند. با کسب امتیاز و ارتقای سطح خود می توانید اتومبیل های بیشتر و بهتری تهیه کنید.

بازی کم حجم برای کامپیوتر

2- Nitro Racer XD

این بازی، یک بازی رالی است که در آن به رقابت با سایر ماشین ها می پردازید. با کسب امتیاز در هر بازی می توانید نیترو تهیه کرده و با سرعت بیشتری برانید. همچنین می توانید در سطح های بالا تر این بازی اتومبیل های بهتری برای خود تهیه کنید و به بازی با آن ها بپردازید.

دانلود رایگان بازی کم حجم برای کامپیوتر

3- Monster Truck Destruction 

اگر در بازی های خود به دنبال هیجان هستید این بازی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این بازی باید تمام اتومبیل هایی که در مقابل شما قرار می گیرند را نابود کنید. با عبور از هر مرحله در این بازی می توانید اتومبیل های پر قدرت تری برای خود تهیه کنید و از بازی خود لذت بیشتری ببرید. شما با دریافت نیترو می توانید سرعت حرکت اتومبیل خود را افزایش دهید. سبک این بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر جنگی می باشد.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر ضعیف

4- American Lowrider

اگر به ماشین های قدیمی علاقه دارید این بازی را از دست ندهید. در این بازی ماشین های زیبا و کلاسیکی خواهید داشت که با استفاده از آن ها می توانید در سطح شهر بگردید و با دیگر ماشین ها به رقابت بپردازید. با کسب امتیاز در این بازی می توانید اتومبیل خود را ارتقا داده و یا ماشین های بهتری تهیه کنید.

دانلود بازی کم حجم برای لپ تاپ

5- Forza Horizon 

در این بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر می توانید به اتومبیل رانی در جاده های مختلف با تم های متفاوت بپردازید. علاوه بر آن تنوع زیاد ماشین ها باعث می شود شما تجربه های زیادی در رانندگی با اتومبیل های متفاوت داشته باشید.

بهترین بازی ماشین سواری برای کامپیوتر

6- Airborne Racing

با این بازی می توانید مسابقات ماشین سواری برگزار کنید از هیجان آن لذت ببرید. گرافیک این بازی پیشرفته بوده و با این حال دارای حجم پایینی می باشد. این بازی قابل نصب بر روی کامپیوتر هایی با حداقل پردازنده Core i3 می باشد.

بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2020

7- Extreme Racer

این بازی قابل نصب بر روی ویندوز های XP  و 7 به بالا می باشد. نصب آن بسیار راحت بوده و حجم کمی دارد به این ترتیب فضای زیادی از رایانه شما را اشغال نخواهد کرد. در این بازی به مسابقه و رقابت با دیگر اتومبیل ها خواهید پرداخت.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

8- Driving Speed 2 

Driving Speed 2 دارای گرافیک و طراحی فوق العاده ای است که در آن می توانید با ماشین های مختلف و در زمین های متفاوت مسابقه دهید. دارای صداگذاری حرفه ای بوده و در کنار تمام این ویژگی ها یک بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر می باشد.

بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2020

9- Champion Sheep Rally

اگر به دنبال بازی های متفاوت تری در سبک مسابقات هستید رالی گوسفند ها می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این بازی بسیار جذاب بوده و می تواند سرگرمی خنده داری برای شما باشد. گوسفند مورد علاقه خود را انتخاب کنید، با دیگر گوسفندان به مسابقه بپردازید، بمب گذاری کنید، از موانع عبور کنید و در نهایت پیروز میدان شوید.

بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2019

10- Crazy car

در این بازی ماشین های دیوانه ای وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید مسابقه دهید. علاوه بر آن می توانید با این اتومبیل ها حرکات نمایشی انجام دهید و تجربه جدیدی از بازی های کامپیوتری ماشین سواری داشته باشید.

دانلود بازی ماشین 2019 برای کامپیوتر

11- Bang Bang Racing

در این بازی می توانید بسیاری از زمین های پر هیجان را تجربه کنید و از بازی در آن ها لذت ببرید. در هر بازی Bang Bang Racing رکود های جدیدی ثبت کنید و آن را با سایر کاربران این بازی مقایسه کنید. علاوه بر حالت انفرادی می توانید با سایر دوستانتان به رقابت بپردازید.

بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر

12- Bus Driver

در این بازی می توانید راننده اتوبوس باشید. مسافران مختلف خود را به مقصد مورد نظر آن ها برسانید. با رعایت قوانین در این بازی می توانید امتیاز کسب کنید و سطح خود را بالا ببرید. با بالا رفتن سطح، تجربه های جدید تری کسب خواهید کرد و می توانید راننده سرویس مدرسه و حتی زندانیان شوید. Bus Driver یک بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر در سبک متفاوتی می باشد.

دانلود بازی ماشین ایرانی کم حجم برای کامپیوتر

13- City Bu

یک بازی دیگر در سبک اتوبوس رانی City Bus می باشد. در این بازی راننده اتوبوسی هستید که بر خلاف بازی قبل نیاز به رعایت قوانین ندارید. هیچ مانعی برای شما معنا ندارد و هر چه بر سر راه خود می بینید را می توانید خراب کنید.

دانلود بازی کم حجم ماشین سواری در شهر برای کامپیوتر

14- Apocalypse motor racer

در این بازی باید در مناطق تخریب شده به واسطه جنگ رانندگی کنید. به همین دلیل ممکن است به جاده های صعب العبوری برخورد کنید که باید خود را از آن نجات دهید. این بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر طراحی شده است و دارای گرافیک جذابی می باشد.

معرفی 15 بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر

15- Deadly Race

بازی با ماشین های جنگی که اسلحه هایی بر روی سقف آن ها نصب شده است می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. در این بازی می توانید با دیگر اتومبیل ها به رقابت بپردازید و با تیر اندازی آن ها را از سر راه خود بردارید.

معرفی بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر

با استفاده از این بازی ها می توانید اوقات فراغت خود را بهترین شکل ممکن سپری کنید. بازی ماشین سواری مورد علاقه شما کدام است؟ اگر بازی کم حجم ماشین سواری برای کامپیوتر می شناسید به ما سایر خوانندگان این مطلب معرفی کنید.