5 نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10

نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10

اگر به دنبال یک نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10 هستنید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با 5 مورد از آن ها آشنا شوید. با استفاده از این برنامه ها می توانید بخش های اضافه فیلم خود را حذف کرده و آن را به دلخواه خود ویرایش کنید. تمامی نرم افزار های معرفی شده رایگان هستند و به راحتی می توانید آن ها را دانلود و نصب نمایید.

اما اگر به کامپیوتر دسترسی ندارید نگران نباشید. با استفاده از بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو اندروید می توانید با موبایل خود اقدام به برش و ویرایش فیلم های خود نمایید.

معرفی نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10

1- نرم افزار Photo

بهترین و در دسترس ترین نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10، Photos می باشد. این نرم افزار تقریباً روی تمامی کامپیوتر و لپ تاپ های دارای ویندوز 10 نصب شده است. از آن می توانید برای برش و ویرایش فیلم های خود استفاده نمایید.

1- برای انجام اینکار روی فیلم مورد نظر خود کلیک راست کرده و از بخش Open with آن را با Photos باز کنید.

2- به این ترتیب می توانید فیلم را در محیط Photos مشاهده نمایید. در بخش بالای فیلم نوار ابزاری در اختیار شما قرار داده شده است. با انتخاب Edit & Create از این بخش وارد بخش ویرایشگر فیلم شوید.

3- برای بریدن بخشی از فیلم گزینه Trim را انتخاب کنید. با استفاده دو مکان نمایی در اختیار شما قرار داده می شود بخش ابتدایی و انتهایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای اینکه بتوانید بهتر نقطه شروع و پایان را مشخص نمایید فیلم را اجرا کنید. به این ترتیب بخش انتخابی شما اجرا خواهد شد و در صورت نیاز می توانید آن را تغییر دهید.

4- پس از تکمیل مرحله قبل روی Save a Copy کلیک کنید تا فیلم جدید از بخش مورد نظر شما ذخیره گردد. این فیلم به صورت پیش فرض با پسوند Trim در کنار فیلم اصلی ذخیره خواهد شد. در صورت لزوم می توانید اسم و محل ذخیره آن را تغییر دهید.

این نرم افزار علاوه بر برش فیلم امکان دیگر تغییراتی از جمله حرکت آهسته، نقاشی روی فیلم، افزودن متن، افکت و … را در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10

2- نرم افزار Video Editor

Video Editor یک نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10 می باشد که برای افراد حرفه ای نیز مناسب است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به برش فیلم های خود بپردازید. از دیگر قابلیت های این نرم افزار امکان چرخش، تغییر سرعت، افزودن متن و عکس، ترکیب فیلم ها، افکت، صدا گذاری و … می باشد. پس از اتمام تمامی تغییرات مورد نظر خود می توانید پیش نمایشی از فیلم دیده سپس آن را ذخیره کنید.

3- نرم افزار Movie Cut

ابزار قدرتمند دیگری که با استفاده از آن می توانید به برش فیلم های خود بپردازید Movie Cut می باشد. با استفاده از آن می توانید بخش های مختلفی از چندین فیلم را در کنار هم قرار داده و یک فیلم جدید بسازید. این نرم افزار دارای فیلتر ها و افکت های زیبایی است که می تواند فیلم های شما را به یک فیلم جذاب تبدیل کند.

4- نرم افزار WonderShare Filmora 

WonderShare Filmora از قدرتمند ترین نرم افزارهای ویرایش فیلم می باشد که با استفاده از آن می توانید به برش بخش و یا بخش هایی از فیلم خود بپردازید.

1- برای اینکار ابتدا فیلم و یا فیلم های مورد نظر خود را از بخش import نرم افزار اضافه کنید.

2- با درگ کردن فیلم را داخل تایم لاین قرار دهید. اکنون می توانید با استفاده از ابزار برش، فیلم را از محل مورد نظر خود برش دهید. به این ترتیب فیلم شما شامل چند قطعه می گردد.

3- بخش های اضافه را انتخاب کرده با کلیک بر روی Delete آن را حذف نمایید.

4- روی Export کلیک کنید.

5- فرمت، نام و محل ذخیره فایل خود را تعیین نمایید و آن را ذخیره کنید.

WonderShare Filmora بیشتر از یک نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10 است و می تواند ویرایش های دیگری مثل فیلتر، افزودن متن، ترکیب فیلم ها و … را در اختیار شما قرار دهد.

نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10

5- idoo Video Editor Pro

یکی دیگر از موارد این لیست idoo Video Editor Pro می باشد که دارای حجم کمی بوده و کار کردن با آن بسیار ساده می باشد. این نرم افزار ساده برش فیلم برای کامپیوتر ویندوز 10 دارای قابلیت های دیگری از جمله ترکیب فیلم ها، صدا گذاری، افکت، افزودن زیر نویس و … می باشد.