5 جالب ترین برنامه های اندروید را نصب کنید

با دانلود و نصب جالب ترین برنامه های اندروید، در اوقات فراغت، خودتان را سرگرم نمایید. ما در اینجا به معرفی چند نمونه از جالب ترین برنامه های اندروید

در عصری که موبایل ، تبلت و سایر دستگاه های هوشمند به لوازم ضروری زندگی روزمره ما تبدیل شده اند، طبیعی است که بخش بزرگی از سرگرمی های ما نیز به همین ابزار محدود می شوند. اکثر ما بازی های متعددی بر روی گوشی های خود نصب کرده ایم تا در اوقات فراغت توسط آن ها سرگرم شویم. برخی نرم افزارهای دیگر نیز جنبه سرگمی داشته و ممکن است برای شما جالب باشند. شما هم می توانید با دانلود و نصب جالب ترین برنامه های اندروید، در اوقات فراغت، خودتان را سرگرم نمایید. ما در اینجا به معرفی چند نمونه از جالب ترین برنامه های اندروید می پردازیم.

جالب ترین برنامه های اندروید

برنامه هایی وجود دارند که می توانند از کسالت و بی حوصلگی شما کم کنند و حتی توسط آن ها دوستان خود را نیز سرگرم کنید. برای اینکه این نرم افزارهای اندروید را بشناسید، با ما همراه باشید.

1- برنامه تغییر صدا

نرم افزار های زیادی برای تغییر صدا وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید، برنامه Voice changer with effect یکی از این برنامه ها است که می توانید از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید. با استفاده از اپلیکیشن Voice changer with effects می توانید صدای خود را به حالت های مختلف مثل صدای ربات، زنبور عسل، روح، کودک، هیولا و… تغییر داده و سپس آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

جالب ترین برنامه های اندروید

2- برنامه Ugly Camera

Ugly Camera یک دوربین است که ساعت ها شما را سرگرم می کند. این برنامه اندروید، از شما عکس های متفاوتی ثبت می کند. اگر می خواهید از چهره خود عکس های جالب ثبت کنید و یا عکس هایی خنده دار از دوستانتان بگیرید.

جالب ترین برنامه های اندروید

3- Particle Flow

Particle Flow را نیز می توان به عنوان یکی از جالب ترین برنامه های اندروید معرفی کرد. این نرم افزار حدود 50 هزار ذره کوچک را بر روی صفحه نمایش شما نشان می دهد که با حرکت انگشت شما بر روی صفحه نمایش، حرکت می کنند. اگر یک برنامه می خواهید که شما را از یکنواختی خارج کند، این نرم افزار را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. همچنین می توانید با گرفتن اسکرین شات از تصاویر این برنامه، برای بک گراند نیز از آن استفاده نمایید.

جالب ترین برنامه های اندروید

مقاله پیشنهادی : معرفی 5 نرم افزار تناسب اندام و سلامتی

4- Funny Kids Cam

Funny Kids Cams یکی از دوربین های اندروید است که فیلتر ها و افکت های جالبی برای عکاسی از کودکان دارد. اگر می خواهید از کودک خود عکس های جالبی بگیرید و او را بخندانید، این نرم افزار را بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنید.

5- iSwap Face

یکی از جالب ترین برنامه های اندروید ، نرم افزار iSwap Faces است که می توانید آن را از گوگل پلی دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید. این برنامه قابلیت تعویض چهره دارد و می توانید چهره دو نفر را تغییر دهد. با iSwap Faces می توانید یک عکس دو نفره با دوستتان بگیرید و چهره‌تان را جابجا کنید.

جالب ترین برنامه های اندروید

مقاله پیشنهادی : 8 نرم افزار ویرایش ویدیو اندروید

همان طور که می دانید برنامه های زیادی برای موبایل های اندروید طراحی شده اند که می توانید ساعت ها با آن سرگرم شوید. کافی است گاهی از گوگل پلی بازدید کرده و امتیاز و رده بندی هر بازی یا برنامه اندروید را مشاهده نمایید. هر کدام از این اپلیکیشن ها که با سلیقه شما سازگار است را دانلود کرده و از کار با آن لذت ببرید.

شما کدام یک از برنامه های اندروید را روی موبایل خود نصب کرده اید؟ به نظرتان کدام یک از برنامه ها جذابیت بیشتری دارند؟ اپلیکیشن مورد علاقه خود را در قسمت نظرات معرفی کنید تا لیست این مطلب کامل شود.