بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید

برنامه ضبط مکالمه در اندروید

بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید و آیفون کدام است؟ چرا باید یک برنامه ضبط مکالمه در موبایل خود نصب کنید؟ در عصر امروز، دیدارهای حضوری، جلسات و کنفرانس های حضوری و… کاهش پیدا کرده و بیشتر آن ها به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می شود. بنابراین ممکن است در بسیاری از مکالمات، مباحثی مهم مطرح شود که به یادسپاری آن ها چندان راحت نیست.

پس می توان با دانلود و نصب یک برنامه ، مکالمات خود را ضبط کرده و فایل آن را همیشه داشته باشید تا در صورت نیاز، از آن استفاده نمایید. پس بهتر است چند نمونه از بهترین برنامه ضبط مکالمه را بشناسید و یکی از آن ها را در موبایلتان نصب نمایید.

بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید

Call recorder (ACR)

این برنامه که یکی از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه است، رابط کاربری ساده ای داشته و مکالمات شما را بدون تاخیر ضبط می کند. توجه کنید که مکالمات ضبط شده قدیمی توسط این برنامه، به صورت خودکار حذف خواهند شد تا حافظه کافی برای ضبط مکالمه های جدید فراهم شود.

این برنامه از جیمیل، ایمیل و فضاهای ابری مختلف مثل Google Drive، OneDrive، Dropbox و… پشتیبانی می کند.

Cube Call Recorder

Cube Call Recorder اپلیکیشن ضبط مکالمات تلفنی است که امکانات زیادی دارد و یک گزینه مناسب برای افرادی است که تعدادی از تماس های آن ها با استفاده از برنامه هایی مثل واتساپ، تلگرام، اسکایپ و… انجام می شود. چرا که این برنامه امکان ضبط تماس های آنلاین را نیز دارد.

شما می توانید در این اپلیکیشن، یک لیست تماس ایجاد کنید و افرادی که می خواهید مکالماتشان به صورت خودکار ضبط شود، به این لیست اضافه نمایید. مزیت دیگر این برنامه، وجود یک بلندگوی هوشمند در آن است که هنگام پخش مکالمات ضبط شده، حالت اسپیکر را به حالت گوشی تغییر می دهد.

بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید

Automatic Call Recorder (RMC)

Automatic Call Recorder را نیز می توان به عنوان بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید معرفی کرد. این اپلیکشین قابلیت ذخیره خودکار و دستی را برای کاربران فراهم می کند. جستجوی پیشرفته فایل های ضبط شده و حذف خودکار فایل های قدیمی، دو مزیت دیگر این برنامه هستند.

برنامه ضبط مکالمه دو طرفه

مقاله پیشنهادی : بهترین برنامه مخفی سازی عکس اندروید

Call Recorder Automatic

این برنامه یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید برای ضبط تماس ها از آن استفاده نمایید. مهم ترین مزیت استفاده از این اپلیکیشن، این است که اگر در اواسط مکالمه، تصمیم بگیرید گفتگو را ضبط نمایید، این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است. فایل های ذخیره شده توسط این برنامه، با فرمت MP3 قابل پخش هستند و برای جستجوی راحت دارای برچسب می باشند.

ضبط خودکار مکالمه

 

Automatic Call Recorder by RSA

کیفیت صدای ضبط شده توسط این برنامه بسیار بالا و مثال زدنی است. مکالمات ضبط شده شما در این برنامه، با پسورد محافظت می شوند و شما می توانید یک لیست از کسانی که نمی خواهید تماس آن ها به صورت خودکار ضبط شوند، ایجاد نمایید.

این اپلیکیشن نیز می تواند تماس های آنلاین شما (از طریق واتساپ، اسکایپ و… را ضبط نماید.

شما تا کنون از برنامه های ضبط مکالمه اندروید استفاده کرده اید؟ توجه کنید که از فایل های ضبط شده، تنها می توانید برای شنیدن دوباره توسط شخص خودتان استفاده کنید، مگر اینکه به شخص مقابل اطلاع دهید که در حال ضبط مکالمه هستید. هرگونه استفاده دیگر از صدای ضبط شده دیگران غیر قانونی است.