آموزش تصویری تبدیل عکس به استیکر کارتونی

آموزش تصویری تبدیل عکس به استیکر کارتونی

اگرچه تبدیل عکس به استیکر کارتونی کار سختی به نظر می رسد، اما همیشه برای هر کاری راه ساده تری نیز وجود دارد. یکی از بهترین روش ها، استفاده از اپلیکیشن هایی است که با دریافت عکس، عملیات ساخت استیکر کارتونی را انجام می دهد.

ما در اینجا اپلیکیشن Bitmoji را معرفی می کنیم که امکان ساخت استیکرهای جذاب را برای شما فراهم می کند. در مطلب پیشین نحوه ساخت ایموجی در اندروید را با استفاده از کیبورد Gboard آموزش دادیم و هر فرد می تواند ایموجی های جدیدی را در این کیبورد ساخته و برای دیگران ارسال کنند.

برنامه Bitmoji وابسته به Gboard است و باید قبل از اقدام به ساخت استیکر های کارتونی، این برنامه را نصب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از این دو برنامه را به شما آموزش دهیم.

تبدیل عکس به استیکر کارتونی

همانطور که در مقاله ساخت ایموجی در اندروید آموزش دادیم، کیبورد Gboard را دانلود و نصب نمایید. سپس با استفاده از مراحل زیر، عکس خود را به استیکر کارتونی تبدیل کنید.

1- در یک صفحه چت، قسمت ایموجی های کیبورد Gboard را باز کنید.

2- روی آیکون استکیرها در کنار آیکون ایموجی ها ضربه بزنید.

3- نصب Bitmoji یا Install Bitmoji را لمس و آن را از گوگل پلی دانلود نمایید. (همچنین می توانید این برنامه را مستقیم از طریق گوگل پلی دانلود کنید.)

تبدیل عکس به استیکر کارتونی

4- برنامه Bitmoji را باز کنید.

5- Sign up with Email را لمس کنید.

ساخت استیکر چهره

6- تاریخ تولد خود را انتخاب و Continue را بزنید.

7- آدرس ایمیل و یک پسورد وارد کنید.

8- با لمس صفحه، یک پیام مبنی بر اینکه، برای شبیه شدن ایموجی به چهره شما، یک عکس سلفی بگیرید، دریافت می کنید. در این مرحله با انتخاب دکمه SKIP وارد مرحله بعد شده و باید خودتان به صورت کامل ایموجی را طراحی کنید. اما با لمس دکمه Continue صفحه دوربین شما برای گرفتن یک عکس سلفی، باز می شود. پس از گرفتن عکس، استیکری مشابه با چهره شما ساخته می شود که می توانید آن را با استفاده از ابزارهای موجود در برنامه تغییر دهید.

ساخت ایموجی چهره

9- حالا وارد صفحه ساخت ایموجی شده اید، رنگ پوست، رنگ مو، مدل مو، حالت چشم ها، مژه ها، ابروها، رنگ آن ها، مدل لباس، رنگ لباس، کفش و… با جزئیات تمام در این صفحه قابل انتخاب هستند.

تبدیل عکس خودم به استیکر

10- در نهایت Save Avatar را بزنید.

ساخت استیکر برای تلگرام

11- مجددا وارد صفحه چت یک پیامرسان مانند واتساپ یا تلگرام شوید.

12- قسمت استیکرها را باز کنید.

13- مشاهده می کنید، تعداد زیادی استیکر در طرح های مختلف، با چهره ساخته شده توسط شما، در این قسمت وجود دارد که می توانید هر یک از آن ها را برای دیگران ارسال نمایید.

ساخت استیکر ایموجی

چه اپلیکیشن هایی را برای تبدیل عکس به استیکر کارتونی پیشنهاد می کنید؟ تجربه شما از کار با برنامه Bitmoji چیست؟ آیا موفق به ساخت استیکر کارتونی مشابه با چهره خود شدید؟