نحوه ساخت ایموجی در اندروید

ساخت ایموجی در اندروید

ساخت ایموجی در اندروید برای واتساپ، تلگرام یا اینستاگرام، روش های مختلفی دارد اما ساده ترین و البته بهترین راه، استفاده از کیبورد Gboard است. با استفاده از این کیبورد می توانید از سایر ایموجی ها استفاده کرده و ایموجی هایی جدید خلق کنید. در واقع ایموجی شما، ترکیبی از ایموجی های رایج کیبوردهاست. قبلا روش ساخت استیکر در تلگرام را توضیح دادیم که می توانید با استفاده از آن تصاویر خود را به استیکر تبدیل کرده و در تلگرام برای دیگران ارسال کنید.

اما چگونه باید این کار را انجام داد؟ برای ساخت ایموجی در اندروید، نیازی نیست کار پیچیده ای انجام دهید. تنها باید از روشی که در ادامه توضیح می دهیم استفاده کرده و در نهایت ایموجی ها را ارسال کنید.

ساخت ایموجی در اندروید

ما در این مطلب، برای ساخت ایموجی در واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، یک کیبورد به نام Gboard معرفی می کنیم که ساده ترین روش ممکن است. بنابراین اگر می خواهید یک ایموجی جدید بسازید و آن را برای دوستانتان ارسال کنید، ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

آموزش دانلود و نصب Gboard

1- کیبورد Gboard را از گوگل پلی دانلود و نمایید.

ساخت ایموچی در اندروید

2- اپلیکیشن را اجرا کنید.

3- ENABLE IN SETTINGS ، را لمس نمایید.

4- در لیست کیبوردهای موجود Gboard را فعال کنید.

 

ساخت ایموجی در سامسونگ

5- بر روی SELECT INPUT MRTHOD ضربه بزنید.

6- مجددا در لیست کیبوردها، Gboard را انتخاب کنید.

 

ساخت ایموجی برای تلگرام

7- Done را لمس کنید.

ساخت ایموجی برای واتساپ

8- اکنون وارد صفحه تنظیمات کیبورد جدید شده اید، که می توانید از این طریق، تم، نوع نمایش کیبورد، قابلیت حدس کلمه و… را به دلخواه خود تنظیم نمایید.

ساخت ایموجی برای اینستاگرام

 

تا اینجا شما با موفقیت برنامه Gboard را دانلود و نصب کرده اید. اکنون می توانید از این برنامه برای ساخت ایموجی در اندورید استفاده کرده و ایموجی های متنوعی را در پیامرسان ها ارسال کنید.

 

آموزش ساخت ایموجی در اندروید

1- یک صفحه که قابلیت تایپ دارد و از ایموچی ها پشتیبانی می کند، باز کنید. (اغلب مسنجرها، از جمله واتساپ، تلگرام و اینستاگرام این قابلیت را دارند)

2- صفحه ایموجی ها را در کیبورد باز کنید.

ساخت ایموجی برای اندروید

3- یکی از ایموجی ها را به دلخواه خود لمس کنید تا در قسمت تایپ، نمایان شود.

4- ایموجی دوم را که می خواهید با ایموجی اول ترکیب کنید، انتخاب و لمس کرده تا در کنار ایموجی اول قرار گیرد.

5- چند لحظه صبر کنید تا ترکیبی از دو ایموجی مورد نظر را مشاهده کنید. در کنار آن ایموجی های دیگری نیز به شما پیشنهاد می شود.

ساخت ایموجی در اندروید

6- با لمس هر یک از ایموجی ها، در صفحه چت مورد نظر، ارسال خواهد شد.

در تصویر زیر، چند نمونه از ترکیب ایموجی ها را با یکدیگر مشاهده می کنید. با این روش می توانید ایموجی هایی بسازید که هیچ یک از دوستان شما آن ها را ندیده اند.

Gboard

اگر شما هم کیبوردی می شناسید که این قابلیت را داشته باشد، در قسمت دیدگاه ها معرفی کنید.