2 روش دانلود از رادیو جوان با اندروید و آیفون

دانلود از رادیو جوان با آیفون

دانلود از رادیو جوان، قابلیتی است که باعث می شود همه ما بتوانیم بهترین و جدیدترین آهنگ ها را داشته باشیم. اگرچه رادیو جوان، امکان پخش آنلاین تمام موزیک ها را فراهم کرده، اما ممکن است شما بخواهید فایل برخی از آن ها را در گوشی خود برای پخش آفلاین ذخیره نمایید.

اما دانلود از رادیو جوان چگونه انجام می شود؟ باید بدانید که می توان با استفاده از موبایل های اندروید، آیفون و حتی کامپیوتر این کار را انجام داد که ما هر سه روش را در اینجا بیان می کنیم.

روش دانلود از رادیو جوان با اندروید

اگر اپلیکیشن رادیو جوان را بر روی یک موبایل اندرویدی نصب کرده اید و می خواهید برخی از آهنگ های مورد علاقه خود را از آن دانلود کنید تا آن ها بر روی موزیک پلیر گوشی داشته و به صورت آفلاین پخش کنید، کافی است به صورت زیر عمل کنید.

  • برنامه رادیو جوان را باز کنید.
  • از لیست آهنگ های رادیو جوان، آهنگ مورد نظر را پیدا کرده و سه نقطه کناری آن را لمس نمایید.
  • گزینه Sync را انتخاب کنید.

دانلود از رادیو جوان با اندروید

مشاهده می کنید که آهنگ مورد نظرتان در حالت دانلود می باشد. پس از اتمام دانلود ممکن است آن را در لیست اهنگ های موزیک پلیر خود مشاهده نکنید. برای دسترسی به آهنگ های دانلود شده باید وارد آدرس زیر در موبایل خود شوید.

مقاله پیشنهادی : بهترین موزیک پلیر اندروید با قابلیت های ویژه

از حافظه داخلی یا کارت حافظه (Internal Storage Or SD Card) وارد قسمت Android و سپس data شوید. فولدر com.radiojavan.androidradio را یافته و وارد files شوید.

در این قسمت از فایل منیجر می توانید به تمام آهنگ هایی که از این روش دانلود کرده اید، دسترسی داشته و آن ها را به هر قسمت که می خواهید کپی نمایید.

مقاله پیشنهادی : آموزش دانلود از soundcloud با 3 روش ساده

دانلود از رادیو جوان با آیفون

اگر یک موبایل آیفون با سیستم عامل IOS دارید و می خواهید فایل های موسیقی رادیو جوان آن را دانلود کرده و به صورت آفلاین گوش دهید، می توانید از همان روشی که برای اندروید بیان شد استفاده کنید. با این تفاوت که آهنگ های دانلود شده در گوشی های آیفون فقط در اپلیکیشن رادیو جوان قابل پخش هستند اما نیازی به اینترنت ندارند.

اگر روش دیگری برای دانلود از رادیو جوان می شناسید، آن را در قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا سایر کاربران از نظر و تجربه شما در این زمینه استفاده کنند.