بهترین فایل منیجر اندروید 2020

بهترین فایل منیجر اندروید 2020

بهترین فایل منیجر اندروید 2020 کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟ چرا اغلب اوقات نیاز به یک برنامه مدیریت فایل نیاز داریم تا امکانات بیشتری نسبت به فایل منیجر پیشفرض در موبایل ، داشته باشد؟

برنامه های مدیریت فایل از مهم ترین اپلیکیشن هایی است که موبایل شما به آن نیاز دارد. با استفاده از آن ها می توانید، فایل های خود را مرور کنید، به راحتی فایل های دانلود شده را مشاهده کنید، فضای ذخیره سازی را مدیریت کنید، فایل ها را جابجا نمایید و… .

در اینجا به معرفی بهترین فایل منیجر اندروید 2020 می پردازیم که با دانلود و نصب آن ها می توانید به راحتی حافظه موبایل و حتی کارت حافظه خود را مدیریت کنید.

بهترین فایل منیجر اندروید 2020

فایل منیجر Astro

Astro یکی ار قدیمی ترین برنامه های مدیریت فایل و گزینه ای بسیار عالی و کامل برای موبایل های اندروید است. برخی از ویژگی های این فایل منیجر شامل پشتیبانی از کارت SD، پشتیبانی از ذخیره سازی فضای ابری، فشرده سازی فایل ها، خارج کردن فایل ها از حالت فشرده و… می باشد. در کنار همه این موارد ، رابط کاربری ساده آن، مورد پسند شما خواهد بود. فایل منیجر Astro کاملا رایگان بوده و تبلیغات هم ندارد. به همین دلیل به عنوان یکی از برنامه های محبوب و پرطرفدار در لیست بهترین فایل منیجر اندروید 2020 قرار گرفته است.

فایل منیجر Astro

مقاله پیشنهادی : حرفه ای ترین برنامه هواشناسی اندروید 

MiXplorer Silver

این برنامه یکی از جدیدترین فایل منیجرها است که ویژگی های چشمگیری دارد. مرور فایل ها، پشتیبانی از ذخیره سازی ابری، امکان بایگانی کردن فایل های مختلف و… از جمله این ویژگی ها است. اگر موبایل شما از فایل های با فرمت PDF پشتیبانی نمی کند، نگران نباشید، با دانلود و نصب MiXplorer Silver می توانید فایل های PDF را روی موبایلتان باز کنید.

امکان رمزگذاری بر روی پرونده ها و پوشه ها از دیگر ویژگی هایی است که این فایل منیجر در اختیار شما قرار می دهد. چند افزونه نیز در این برنامه وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها، ویژگی هایی را به فایل منیجر اضافه کرده و یا از آن کم کنید.

اگر چه می توان این برنامه را نیز به عنوان بهترین فایل منیجر اندروید 2020 معرفی کرد، اما نسخه رایگان ندارد، پس بهتر است در مدت محدودی که آن را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند، با آن کار کرده و مطمئن باشید که رضایت کامل نسبت به این برنامه دارید.

فایل منیجر MiXplorer Silver

فایل منیجر X-plore

X-plore یکی از گزینه های منحصر به فرد در لیست بهترین فایل منیجر اندروید 2020 است.  اگر می خواهید فایل های موجود در موبایل یا کارت حافظه‌تان را با سرعت بیشتری کپی، جابجا یا حذف کنید، این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم.

پشتیبانی از انواع مختلف فایلها ، ذخیره سازی ابری ، ذخیره سازی شبکه (FTP ، SMB ، DLNA / UPnP) و… از دیگر ویژگی های مهم این برنامه می باشد. اگر نیاز به دسترسی فایل های APK موبایلتان دارید تا دوباره آن ها را نصب کرده و یا با دوستانتان به اشتراک بگذارید، این فایل منیجر یک گزینه عالی برای این کار است.

رابط کاربری قدیمی و نسبت ضعیف، تنها ایرادی است که می توان در وصف این اپلیکیشن بیان کرد، اما ویژگی های مثبتی که دارد، آن را پوشش می دهد.

فایل منیجر X-plore

MK Explorer

MK Explorer یک فایل منیجر بسیار ساده برای تمام فعالیت های معمول، مثل کپی ، جابجایی، تغییرنام و… می باشد. اگر می خواهید یک برنامه مدیریت فایل داشته باشید که به سادگی از آن برای مرور فایل ها استفاده کنید، می توانید این فایل منیجر را دانلود کرده و بر روی موبایلتان نصب نمایید.

مقاله پیشنهادی : جالب ترین برنامه های اندروید را نصب کنید

Solid Explorer

Solid Explorer ، در لیست بهترین فایل منیجر اندروید 2020 به عنوان یک اپلیکیشن مدیریت برنامه پیشرفته معرفی می شود. این برنامه امکان رمزگذاری بر روی فایل ها و پوشه ها را فراهم می کند. این برنامه حتی از اثر انگشت نیز پشتیبانی می کند تا فایل های شما به سرعت قفل شوند. همچنین Solid Explorer دارای دو پنجره برای مدیریت فایل ها است که می توانید با سرعت و دقت بیشتری فایل های خود را کپی، جابجا و یا حذف نمایید.

Total Commander

Total Commander با ویژگی های بسیار زیادی طراحی شده و همه نیاز های شما را از فایل منیجر بر طرف می کند. این برنامه بیش از 31 زبان را پشتیبانی کرده و اجازه حذف، کپی، جابجایی، تغییر نام و… را به شما می دهد.

فایل منیجر Total Commander

Amaze ؛ بهترین فایل منیجر اندروید 2020

Amaze یک فایل منیجر عالی برای شما است که محیطی زیبا و کاربر پسند دارد. این برنامه قابلیت کار بر روی فایل ها از چندین پنجره را برای شما فراهم می کند. پشتیبانی از فرمت های مختلف ، امکان فشرده سازی یا اکسترکت کردن فایل ها، وجود تم های مختلف و زیبا و مدیریت حذف، بکاپ گیری و باز کردن اپلیکیشن ها از دیگر ویژگی های مهم این محصول هستند.

همچنین تغییر نام فایل ها، کپی کردن، جابجایی و… امکانات اولیه ای است که این فایل منیجر مانند برنامه های مشابه دارد. بنابراین می توانید از این فایل منیجر استفاده کرده و به راحتی فایل ها و برنامه های خود را مدیریت نمایید.

آیا شما هم علاوه بر فایل منیجر پیشفرض موبایلتان، نیاز به یک فایل منیجر دیگر دارید؟ برای مدیریت فایل ها، کدام برنامه را پیشنهاد می کنید؟ به نظر شما جای کدام برنامه در لیست بهترین فایل منیجر اندروید 2020 خالی است؟ با معرفی برنامه های مورد علاقه خود در قسمت نظرات همین صفحه، لیست بالا را کامل نمایید.