گرفتن تیک آبی اینستاگرام رایگان در 4 مرحله

تیک آبی اینستاگرام چیست

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟ آیا گرفتن تیک آبی اینستاگرام جعلی به صفحه شما آسیب وارد می کند؟ این علامت نشان دهنده چیست و چه مزیتی برای صفحه محسوب می شود؟

در این صفحه، هر آنچه را که باید درباره این نشان بدانید، مطالعه خواهید کرد.

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

این علامت نشان دهنده تایید اصل بودن حساب شخص یا یک برند در اینستاگرام است که در کنار آی دی پیج قرار می گیرد. تیک آبی تنها زمانی به شما تعلق می گیرد که مدارکی را که در ادامه بیان می کنیم، برای اینستاگرام فرستاده و به آن ثابت کنید که یک اکانت اصل دارید.

این کار برای افرادی یا برندهای مشهو ر، اهمیت بیشتری دارد. چرا که اکانت های فیک زیادی برای آن ها ساخته می شود که موجب سردرگمی کاربران و یا طرفداران آن ها خواهد شد. بنابراین توسط تیک آبی می توان صفحه های اصل را از صفحه های فیک تشخیص داد.

مهم ترین مزیت این نشان آبی، افزایش اعتبار اکانت و در نتیجه افزایش اعتماد و بالا رفتن تعامل کاربران اینستاگرام با آن صفحه است. چرا که اینستاگرام به افرادی که صفحه ای با محتوای زرد دارند، تیک آبی نمی دهد و علاوه بر مدارک ارسالی، محتوای پیج و میزان محبوبیت آن را نزد کاربران بررسی می کند.

مقاله پیشنهادی : آموزش کپی کپشن اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

شاید سوال شما هم باشد که اینستاگرام به چه افردای تیک آبی می دهد؟ شرایط گرفتن تیک آبی برای پیج اینستاگرام سخت یا پیچیده نیست و هرکس می تواند برای داشتن آن اقدام کند. اما قبل از این کار بهتر است نسبت به شرایط آن آگاه باشید.

– اگر یک پیج شخصی کوچک دارید، بهتر است برای گرفتن تیک آبی، تلاش نکنید. چرا که این علامت معمولا به پیج هایی تعلق می گیرد که احتمال ساخت اکانت فیک برای آن ها بالا باشد.

– پیج شما باید یک پیج شخصی یا پیج یک برند باشد. پیج های آموزشی، تفریحی و یا سرگرمی، موفق به دریافت این نشان نمی شوند.

– شما نمی توانید برای یک شخص، بیشتر از یک بار تیک آبی بگیرید. بنابراین اگر چند اکانت مختلف در اینستاگرام دارید، تنها می توانید یکی از آن ها را با تیک آبی، نشان دار کنید.

– صفحه شما در اینستاگرام باید حتما عکس مشخص، بیوگرافی کامل و حداقل یک پست داشته باشد.

– پیج شما نباید خصوصی یا Private باشد. این نماد تنها به پیج های Public اختصاص دارد.

– همانطور که گفته شد این کار معمولا برای پیج های بزرگ و پرطرفدار انجام می شود، بنابراین می توان گفت اینستاگرام با توجه به میزان جستجوی آی دی شما و دیده شدن پیج اینستاگرامتان ، درباره اینکه تیک آبی به شما تعلق می گیرد یا خیر، تصمیم می گیرد.

اگر شما شرایط بالا را دارید، بهتر است برای گرفتن این نشان اقدام نمایید. روش انجام این کار، در ادامه به صورت تصویری آموزش داده شده است.

مقاله پیشنهادی : کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام با 4 روش

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟

– از صفحه پروفایلتان، علامت سه خط بالای صفحه را لمس کنید.

– در این صفحه وارد Setting شوید.

– Account را انتخاب کنید.

– Request Verification را بزنید.

– فرم را پر کنید.

  • نام اصلی
  • نام کاربری
  • زمینه کاری و فعالیت شما در پیج اینستاگرام
  • بارگذاری یک عکس از مدرک شناسایی شما مثل شناسنامه، گواهینامه و یا پاسپورت. (افراد ایرانی می توانند پاسپورت خود را ارائه کنند)

– Send را بزنید.

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

پس از گذشت چند روز، پیامی از اینستاگرام مبنی بر تایید یا رد شدن درخواست دریافت می کنید. به یاد داشته باشید، اینستاگرام برای این کار از شما پولی دریافت نمی کند. بنابراین از پرداخت هر مبلغی به دیگران برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام بپرهیزید.

برای اینکه بتوانید راحت تر، تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید، بهتر است بیشتر در اینستاگرام فعالیت کنید. تعداد فالوور بیشتر، لایک بیشتر و به طور کلی تعامل بیشتر کاربران اینستاگرام با شما، شانستان را برای دریافت این نشان بیشتر خواهد کرد.