آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2

در این مقاله قصد داریم به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 بپردازیم. اما شماره مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟ چطور می توان یک شماره مجازی رایگان داشت؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه همراه ما باشید.

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی همانند یک سیم کارت برای شما عمل می کند. با استفاده از آن می توانید از تمام کاربرد هایی که یک سیم کارت واقعی دارد استفاده نمایید. با داشتن یک شماره مجازی نیاز به سیم کارت فیزیکی نخواهید داشت و از طریق اینترنت می توانید از شماره خود استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از برنامه های مختلف، شماره مجازی از کشور های دیگر داشته باشید. این برنامه ها همانند یک پیام رسان عمل می کنند. talk2 یکی از برنامه های ساخت شماره مجازی است که با استفاده از آن می توانید شماره ای از کشور فیلیپین دریافت کنید.

کاربرد شماره مجازی

اما چرا باید از شماره ای به غیر از شماره خودتان استفاده کنید؟ ممکن است همانند بسیاری از افراد نخواهید از شماره شخصی خود در مسنجر ها یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. همچنین برای ساخت چندین اکانت در یک برنامه، نیاز به شماره ای غیر از شماره همراه خود دارید. در این شرایط بهترین گزینه استفاده از شماره های مجازی می باشد و به این ترتیب به چندین سیم کارت نیاز نخواهید داشت.

در ادامه این مطلب به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 خواهیم پرداخت. بعد دریافت این شماره می توانید به ارسال و دریافت پیامک، تماس صوتی، چت گروهی، ارسال تصاویر، ویدئو و سایر فایل های مورد نظر خود بپردازید.

اگر پس از آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 و استفاده از آن در شبکه های مختلف قصد حذف اکانت خود را داشتید، به مقاله های زیر مراجعه کنید.

روش حذف اکانت تلگرام کمتر از یک دقیقه به صورت دائم

روش حذف اکانت واتساپ از طریق وب سایت و اپلیکیشن این برنامه

روش حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه از طریق وب سایت

 

 

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2

1- در ابتدا باید اپلیکیشن Talk2 را از اینترنت دانلود کرده و روی موبایل خود نصب نمایید.

2- در گام بعدی آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2، کشور و شماره تماس خود را وارد نمایید و دکمه Continue را لمس کنید.

3- کدی به شماره موبایل شما sms خواهد شد که باید آن را جهت راستی آزمایی وارد نمایید. در صورتی که کد را دریافت نکردید در ابتدا شماره موبایل وارد شده را چک نمایید. اگر نادرست بود در بخش Change Number آن را تصحیح کنید. دریافت این کد ممکن است کمی زمان بر باشد در نتیجه باید چند دقیقه صبر کنید و در صورت عدم دریافت و اطمینان از درست بودن شماره، گزینه Resend Verification Code را انتخاب کرده تا کد مجدداً برای شما ارسال گردد.

4- در ادامه می توانید کد معرف خود را وارد کنید. با اینکار معرف شما، 50 sms رایگان دریافت خواهد کرد. اگر کد معرف ندارید گزینه Skip را بزنید تا از این مرحله عبور کنید.

5- در نهایت شماره شما ساخته خواهد شد و می توانید آن را از منوی بالا، سمت چپ صفحه مشاهده کنید.

6- در ادامه با انتخاب گزینه Share و ارسال پیام در مسنجر های مورد نظر می توانید کد اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کرده و با ثبت نام آن ها در talk2 پیامک رایگان دریافت کنید.

نحوه ساخت شماره مجازی

بعد از دریافت شماره اختصاصی خود از طریق آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 که در بالا توضیح داده شد، می توانید از آن در ثبت نام صفحات مختلف خود استفاده نمایید. دقت داشته باشید که هنگام انجام این کار باید کد پیش شماره کشور فیلپین را وارد نمایید. کد پیش شماره این کشور 63+ می باشد که باید قبل از شماره مجازی خود هنگام ثبت نام وارد نمایید.

در پایان باید بدانید که اکثر این شماره ها برای مدت زمان کوتاهی رایگان هستند و پس از مدتی نیاز به شارژ دارند. امنیت این شماره ها بسیار پایین بوده و ممکن است پس از مدتی شماره شما عوض شود. دقت داشته باشید که به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را هنگام استفاده از این شماره ها به اشتراک نگذارید. همچنین شرکت هایی مثل تلگرام، واتساپ و … با شناسایی شماره های مجازی آن ها مسدود می کنند. به این ترتیب استفاده از شماره مجازی برای مدت زمان طولانی در شبکه های مجازی توصیه نمی گردد.